חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

Yamiiiiii, רווק/ה, 24

כפר יונה כפר יונה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

גילוש, זה מסובך, 36

ניר גלים ניר גלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לוסי חמה, רווק/ה, 35

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Smwn, רווק/ה, 21

קרית גת קרית גת

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

עדנדיני, רווק/ה, 26

אור יהודה אור יהודה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Zaneta, רווק/ה, 33

גבעתיים גבעתיים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Liatyyy3, רווק/ה, 22

הרצליה הרצליה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

bella22, רווק/ה, 38

אריאל אריאל

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

אגר, רווק/ה, 24

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שלגיה, רווק/ה, 20

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

נועם12, רווק/ה, 23

פתח תקוה פתח תקוה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

זוג2, זה מסובך, 29

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

LOL30, רווק/ה, 35

גבעתיים גבעתיים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

King8, רווק/ה, 25

שוהם שוהם

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

הילה, רווק/ה, 23

חדרה חדרה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

מה זה סטוץ

אנחנו יודעים בדיוק מה אתם מרגישים. בדיוק סיימתם מערכת יחסים משמעותית ואתם מחפשים את הריגוש הבא שלכם, לא מדובר בעוד ריגוש. אתם מחפשים את הריגוש שיעזור לכם להתמודד עם סיטואציות שונות בחיים ויש לכך משמעות. הרבה אנשים תוהים לגבי מה זה סטוץ ואיך הוא יכול לשפר את חיי המין ובכלל את איכות החיים. הנה כמה דברים שחשוב שתדעו על סטוצים ולמה הם באמת אחד מהריגושים שיכולים להביא אתכם לשיאים חדשים בחיים.
 

מה זה סטוץ ואיך הוא הולך לסייע לנו בחייםסטוץ הוא למעשה סקס חד פעמי עם אנשים זרים שאנחנו לא מכירים, או אנשים שאנחנו מכירים אבל אין לנו מערכת יחסים מחייבת עמם. מדובר בחוויה מינית שנחשבת לחד פעמית ויש לה לא מעט השפעה עלינו. לא מעט אנשים שיצאו ממערכות יחסים ארוכות או גם שלא נמצאים כלל במערכות יחסים דוגלים בקיום סטוצים כחלק מהשגרה שלהם כי הם לא מחפשים מערכת יחסים מחייבת וארוכה ותוך כך הם למעשה מכניסים לחייהם לא מעט ריגושים. סטוצים מביאים לריגוש, היכרויות שיכולות גם להפוך לחברויות איכותיות לכל החיים, או פשוט גם למערכות יחסים. לא מעט גברים חושבים על למה בחורה תרצה סטוץ אך האמת היא שיש לא מעט סיבות לכך.
 

מה היתרונות של סטוץ?כאשר אתם חושבים מה זה סטוץ אתם לא תמיד חושבים גם על היתרונות אבל חשוב שתדעו שהיתרונות קיימים ויש להם השפעה מהותית על חיינו. לא אחת אנשים שהיו עמנו בקשר של סקס חד פעמי היוו לנו יתרונות רבים. ביניהם, יותר ידע בסקס, פתיחות לגבי סוגים שונים של ריגושים מיניים, יחס שונה שאולי היינו זקוקים לו באותו הרגע, וכמובן הריגוש של יחסים עם אדם זר שאנחנו לא מכירים. העובדה שאנחנו מוכנים להכנס אל אקט אינטימי כל כך עם אדם זר שאנחנו לא מכירים היא מרגשת בפני עצמה, וגם עם מישהו שאנחנו כן מכירים אבל לא כזה שהוא חלק מהיחסים האינטימיים שלנו, גם זה אקט שיכול לרגש. כך שכאשר מדובר על סטוצים יש מגוון של יתרונות שיכולים להוות לסיטואציה נעימה, מרגשת, שמשפיעה על חיי היומיום שלנו ועל השגרה ברמה מהותית ופשוט להפוך את החיים שלנו לטובים יותר.
 

איך משיגים סטוץ?לא מעט אנשים שתוהים מה זה סטוץ ולא חוו זאת מעוניינים לחוות בפעם הראשונה אך לא יודעים היכן להכיר אנשים לסטוצים. כמובן שהדרך הקלאסית להכיר סטוצים היא בברים, מועדונים ועוד. אך כיום החדשנות הגיעה גם אל עולם ההכרויות בין אם הכרויות סטוצים ובין אם הכרויות לטווח ארוך או אהבות מסוגים שונים ולכן ישנן לא מעט פלטפורמות שמאפשרות לכם להכיר באמת אנשים המעוניינים באותו הקשר שאתם מחפשים, אך ורק על סמך מה שאתם משתפים בפרופיל שלכם ובאמצעות אלגוריתמים המשייכים אליכם אנשים המתאימים לסגנון היחסים שאתם מחפשים. כך שלמעשה, הפלטפורמות כיום לא רק חוסכות לכם זמן, אלא גם מסייעות לכם להתחיל באופן אמיץ וישיר יותר.
 

עוד מאמרים:


קוקסינליות להכיר >>

מבוגרות כל המידע >> 
 

למה בחורה תרצה סטוץ? ואיך אפשר להכיר אונליין?היכרות אונליין עבור אנשים המבקשים לדעת מה זה סטוץ היא לא שונה מהיכרות עבור אנשים שמחפשים כל סוג של מערכת יחסים, פרט לסוג הפלטפורמה. ישנן פלטפורמות המתאימות לסטוצים בלבד וישנן אלו המתאימות למערכות יחסים ארוכות יותר. הכל עניין של סוג הפלטפורמה ומה אתם משדרים בפרופיל שפתחתם אונליין. פתיחת פרופיל אונליין הוא הצעד הראשון שעליכם לעשות על מנת שתוכלו באמת למשוך אליכם את האנשים המתאימים לכם.
בין אם באפליקציה בטלפון ובין אם באתרים. כאשר אתם חושבים על למה בחורה תרצה סטוץ קחו בחשבון את כל היתרונות לכך. יחד עם זאת חשוב לנו לומר שכיום למרות שנדמה שרוב האנשים גולשים מהטלפונים באתרים אלו, לא מעט אנשים מתחילים את תהלי ההיכרות אונליין דרך אתרי האינטרנט במחשבים האישיים שלהם כי חשוב להם לעשות זאת נכון וממשיכים לגלוש מהאתרים דרך הטלפון. כאשר אתם עושים זאת נכון אין באמת סיבה שלא תמשכו אליכם את האנשים המתאימים המבקשים כמוכם לדעת איך למצוא את הריגושים החדשים לשגרה מעניינת ומרגשת יותר.
 

איך צריך להיראות פרופיל אונליין?כאשר אתם חושבים על איך משיגים סטוץ הצעד הראשון הוא פרופיל אונליין. פתיחת הפרופיל אונליין זה לא דבר מורכב מדי. ברמה הטכנולוגית אם האתר שבו אתם משתמשים הוא נוח לשימוש, ידידותי ונגיש לא תהיה לכם בעיה לפתוח פרופיל אונליין להיכרויות במהירות. מהרגע שפתחתך את הפרופיל הנה כמה פרמטרים חשובים שיש לשים לב אליהם:
  • העלו תמונה – דאגו להעלות תמונה ברורה, עם עיניים המביטות למצלמה וללא אלמנטים שונים שמסתירים את אזור הפנים שלכם כמו צעיף, כובע, או משקפי שמש. למבט הישיר למצלמה, תמונה מוארת עם אנרגיות חיוביות וטובות ובכלל אווירה חיובית ונעימה מביאים לכך שאנשים שמרגישים כמוכם ומחפשים את אותו הדבר כמוכם יפנו אליכם.
 
  • תהיו אותנטיים – כאשר אתם מתחילים לחשוב על איך משיגים סטוץ דעו שהכנות בפרופיל שלכם היא הצעד החשוב ביותר. בפרופיל שלכם על הערכים שאתם דוגלים בהם, תהיו אמיתיים ואותנטיים. אל תשכחו שאתם מביאים את עצמכם באופן הכי אמיתי על מנת למשוך אליכם את האנשים המבקשים את אותו הדבר.
 
  • עדכנו את הפרופיל – כאשר אתם מעדכנים את הפרופיל ומעלים בו את מה שאתם עושים במהלך הימים זה מראה שאתם מעוניינים להראות פעילות, שאתם בעלי חיי חברה ,שיש לכם חיים מלאים ואתם מעוניינים להוסיף ריגוש. הראו את הריגוש הזה לאנשים שאתם מעוניינים למשוך אליכם.
מציאת היכרות שמתאימה לכם היא לא דבר של מה בכך. בין אם אתם מחפשים אהבה ארוכת טווח, ובין אם אתם מחפשים סטוץ או כל קשר מזדמן. הכנסו כבר עכשיו, הריגוש הבא מחכה לכם.
 

סיפורי אהבה נוספים

איך להכיר חברים חדשים

איך להכיר חברים חדשים כל הטיפים במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

איך להכיר בן זוג

איך להכיר בן זוג כל הטיפים במאמר הקרוב של אתר שובבים לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

הכרויות פרק ב

הכרויות פרק ב אתר הכרויות איכותי. לקריאת המאמר המלא היכנסו לאתר >>

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים