חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

חתיך ומפנק, רווק/ה, 29

הרצליה הרצליה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

חוצפן, רווק/ה, 27

טבריה טבריה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

יוחאי הספונטני, רווק/ה, 22

חדרה חדרה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Linoy2013, גרוש/ה, 40

בת ים בת ים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

cohengal702, רווק/ה, 24

בית דגן בית דגן

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

יהודה סופר, רווק/ה, 33

כרמיאל כרמיאל

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

נויוש, רווק/ה, 23

מעלה אדומים מעלה אדומים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

עדנדיני, רווק/ה, 26

אור יהודה אור יהודה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

709Osher, רווק/ה, 22

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לירונית, רווק/ה, 25

בני ברק בני ברק

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שחר1602, גרוש/ה, 45

אשדוד אשדוד

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Adin, רווק/ה, 24

כפר סבא כפר סבא

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שובבה גדולה, רווק/ה, 27

נתניה נתניה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ליאת השווה, גרוש/ה, 51

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

בננה, רווק/ה, 25

גן יבנה גן יבנה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

הכרויות מבוגרות

חיבור בין בני זוג הוא חיבור מיוחד שעשוי לקרות לנו בין פעם למספר פעמים במהלך החיים. קשה מאוד לתת את הלב שלנו בידי אדם אחר ומצד שני אף אדם לא רוצה להיות לבד או לסבול מתחושת הבידוד שעשויה לעטוף אותו ולהשפיע על כל תחומי החיים שלו. כפועל יוצא מכך אנשים רבים בגיל מבוגר עשויים לחפש אחר הכרויות מבוגרות על מנת למצוא את הנפש התאומה ולא לוותר על זוגיות וחיים משותפים וטובים גם בגיל מבוגר יותר. כי מי אמר שלאהבה יש גיל?

אתרי הכרויות מבוגרות – להתאהב או סתם להכיר?


אחת האופציות הטובות ביותר של הכרויות מבוגרות והכרויות של אנשים בכלל היא כמובן באמצעות אתרי היכרויות. אלה יאפשרו לנו להכיר אנשים אחרים, ליצור קשר חדשים ואולי אפילו להתאהב. כן, ישנם בכל חודש אלפי סיפורי אהבה בישראל שנרתמו כתוצאה מאתרי היכרויות שונים. ישנם אתרי היכרויות לאוכלוסיות וקהילות ספציפיות ואתרים כלליים יותר. כך למשל תוכלו למצוא אתרי היכרויות בעיקר לגילאי 50 פלוס, אתרי היכרויות לזוגות חד מיניים ועוד. אם אתם מחפשים אתרי הכרויות מבוגרות חשוב יהיה לברור היטב באיזה אתר מדובר, מהיר רמת האמינות שלו וכיצד הוא שומר על הפרופילים של המשתמשים ועל מהימנותם.

עוד כתבות:

אתר הכרויות לגרושים >> 

שידוכים לחילונים >>

איך נוכל להגדיל את הסיכוי להכיר בגיל מבוגר?


באמצעות אתרי היכרויות תוכלו להכיר אנשים חדשים ואולי אפילו להתאהב ולתת לעצמכם הזדמנות נוספות לחלוק עם אדם אחר את החיים שלכם באהבה ובכיף. תוכלו לצבור חוויות משותפות, לבלות יחד את החגים ועוד. הכרויות מבוגרות תהיה אחת האופציות הטובות ביותר להכרות באתרי הכרויות, כיוון שאתם רוצים לחפש אנשים הנמצאים במידת הבשלות שלכם לזוגיות בריאה ומנוסה יותר, ולמצוא אנשים בעלי רקע דומה לזה שלכם כדי שיהיה לכם קל יותר בנושא מציאת הזוגיות.
תוכלו לשפר את הסיכוי שלכם להכיר בגיל מבוגר על ידי בחירת אתר ההיכרויות המתאים ומילוי פרטי הפרופיל שלכם בצורה הטובה ביותר והמדויקת ביותר. כפי שאתם הייתם רוצים לראות את הצד השני מפרט על עצמו בצורה מדויקת ללא שקרים ותרמיות, כך גם אתם תרצו לחלוק מידע מהימן ולהימנע מפרטים שקריים שיתגלו כבר בשיחות הראשונות עם אנשים אחרים.

למה חשוב להכיר אנשים לזוגיות בכל גיל?


 
• מגוון של חוויות – הכרויות מבוגרות ומבוגרים הן לא צעד שנחשב למקובל בגילאים מסוימים ועדיין, חשוב שתהיינה אופציות. הכרויות שנתפסות לרוב כמרדף אחר צעירים ולצעירים בלבד הן לא רק פעילות של נערים ונערות ונשים וגבירם צעירים. זהו מסע של גילוי, חקירה של האני העצמי, של מה זה אומר להתחבר ולאהוב. היכרויות מסייעות בהבנת העדפות אישיות, ומציבות את הבסיס למערכות יחסים עתידיות.
 
• תנו לגיל לעשות את שלו - כשאנחנו נכנסים לשנות ה-30 וה-40 לחיינו, חוויות החיים מעצבות את נקודות המבט שלנו, והופכות אותנו למודעים יותר למה שאנחנו מחפשים בבן או בת זוג. בגרות זו יכולה להוביל למערכות יחסים משמעותיות יותר, המבוססות על כבוד הדדי והבנה.
 
• הכרויות מבוגרות ומבוגרים בגיל הזהב - עבור אלה בשנות הזהב, דייטים יכולים להיות מאתגרים אך גם הזדמנות לגלות מחדש את הזוגיות אולי לאחר אובדן או שינוי. הסיטואציה מציעה תמיכה רגשית, התמודדות עם הבדידות ומביאה שמחה בשלבים מאוחרים יותר של החיים.
 

לקשר עמוק יש יתרונות על מערכות יחסים לטווח הארוך


השאיפה לאהבה נעוצה לרוב בשאיפה לקשר עמוק ואינטימי גם אצל מבוגרות או אצל מבוגרים. לא מדובר כאן רק על למצוא בן או בת זוג לטווח קצר. מדובר בגילוי איש סוד, שותף לחיים וחבר נפש. קשרים אלו מספקים תמיכה רגשית, משפרים את הבריאות הנפשית ומביאים לחיים מאושרים ורגועים. ההיכרות עם בני זוג ברמה עמוקה מביאה לשיתוף של תקוות, פחדים, והגשמת חלומות. זוהי בניית אמון, קבלת הכלה והבנה וכל אלו הם הבסיס למערכות יחסים בריאות. עומק כזה כדאי להעניק לו את הזמן ולפתח אותו לאט לאט, לא לקפוץ עמוק מדי למים, ולא למהר מדי.  

השקיעו במערכת היחסים – זה המפתח לאהבה שתישמר לאורך זמן


כל מערכת יחסים בכל גיל אצל מבוגרות ואצל אנשים מבוגרים היא רגישה כמו צמח עדין, זקוקה לטיפוח כדי לצמוח ולשגשג. השקעה בזוגיות כרוכה בזמן, מאמץ ואנרגיה רגשית. תקשורת היא אבן היסוד של השקעה זו. לא מדובר רק בהקשבה או שיח, אתם באמת רוצים לשמוע מה בן או בת הזוג שלכם אומרים ואתם גם רוצים להבין את נקודת המבט שלהם. זוהי נוכחות גם רגשית וגם פיזית. היכרויות בכל גיל פותחות דלתות לחוויות חדשות ולצמיחה רגשית. מדובר במציאת שמחה, חברות ואהבה, ללא קשר למספר הנרות על עוגת יום ההולדת שלכם. השקעת זמן ומאמץ בבנייה ותחזוקה של מערכות יחסים אלו חשובה מאד לחיים מספקים ומאושרים.
 

הכרויות מבוגרות - מהו היופי באהבה ובזוגיות? 


היופי באהבה ובזוגיות הוא שהיא אינה מוגבלת לגיל. זהו מסע של גילוי, חיבור ואושר. אז בין אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם לעולם ההיכרויות או מגלים מחדש אהבה בשנים מאוחרות יותר, זכרו, המסע יפה לא פחות מהיעד. בעולם שבו קשרים יכולים לפעמים להיראות שטחיים, השקעה במערכות יחסים עמוקות ומשמעותיות עומדת כעדות לכוח המתמשך של אהבה וחברות. זהו מסע ששווה לצאת אליו, בכל שלב בחיים. אחד האתגרים בדייטים בכל גיל, במיוחד בשלב מאוחר יותר בחיים, הוא להתגבר על סטיגמות חברתיות. החברה אוגרת לעתים קרובות תפיסות שגויות לגבי היכרויות בקרב מבוגרים, ומציירת את זה כלא הולם או לא ראוי. עם זאת, הסטיגמות הללו חסרות בסיס ומתעלמות מהצורך האנושי בחברות ובאהבה שנמשכים ללא קשר לגיל. שבירת הסטריאוטיפים הללו חשובה, לא רק לאושר אישי אלא גם ליצירת תקדים שלאהבה אין תאריך תפוגה. 
 

4 טיפים לדייטים מוצלחים בעולם הכרויות מבוגרות ומבוגרים

 
אנחנו יודעים כמה אתם מתרגשים, הגעתם לשלב שבו אתם מתארגנים לדייט. הפרפרים בבטן לא מפסיקים להשתולל, להמיס, ולהרחיב את הלב. הנה כמה טיפים קסומים לדייט מוצלח:
 
• דברו על דברים עדכניים – כאשר אתם כבר נמצאים בעולם של הכרויות מבוגרות ומבוגרים יש לא מעט נושאים שאפשר לשוחח עליהם. בעידן הדיגיטלי של היום, הטכנולוגיה ממלאת תפקיד מרכזי בחיבור בין אנשים מכל הגילאים. פלטפורמות ההיכרויות מקוונות פתחו דרכים חדשות לאנשים להיפגש ולהתחבר, ללא קשר לגילם. פלטפורמות אלו מציעות דרך נוחה לפגוש שותפים פוטנציאליים, במיוחד עבור אלה שעלולים למצוא את זה מאתגר לפגוש אחרים באמצעים מסורתיים. השימוש בטכנולוגיה בדייט ביצע דמוקרטיזציה של התהליך, והפך אותו לנגיש יותר ופחות מרתיע עבור אנשים בכל הגילאים. זה הזמן שלכם במהלך הדייט להפוך את הדרך שבה נפגשתם, אם כך נפגשתם, לנושא שיחה קולח ומעניין. ספרו על מה אהבתם בפרופיל של מי שנמצא מולכם, למה הרגשתם יותר בנוח לפנות או לענות לפניה ועוד. 
 
• דברו על החיים הטובים – בין אם אתן נשים מבוגרות ובין אם אתם גברים מבוגרים בפרט בגילאים הללו, להיות במערכת יחסים אוהבת יכול לעזור להילחם בתחושות של בידוד ודיכאון, הנפוצים במיוחד בקרב אנשים מבוגרים יותר. יתר על כן, החוויה של אהבה ואהבה מטפחת השקפה חיובית על החיים, ומשפרת את החיים. בואו חיוביים, דברו על דברים טובים, על החיים היפים, על הילדים, הנכדים אם יש ובכלל על כל מה שרק עושה טוב.
 
 
• מצאו את מה שמשותף לכם - תחומי עניין ופעילויות ממלאים תפקיד חשוב בפיתוח והבנת החיבור והעומק של מערכות יחסים בכל גיל. השתתפות בפעילויות משותפת מטפחת תחושה אינטימית ומרגשת. זוהי הזדמנות ליצור זכרונות, אבני דרך במערכת היחסים ובניית עתיד נעים ומאושר ביחד.
 
• תהיו כנים לגבי העתיד -  ספרו מה אתם מתכננים בעתיד, אם אתם מתכננים זוגיות ארוכה ציינו זאת. השקיפות לגבי התכניות שלכם ברמת הזוגיות תדאג לא לגרור מצד אחד קשר שלא מתאים, ומצד שני, למשוך אליכם את האנשים המתאימים.
מסע האהבה והזוגיות בכל שלב בחיים הוא פסיפס של חוויות. כל יצירה משמעותית ויפה בפני עצמה. כאשר אנו מתיירים דרך שלבי החיים המגוונים, החיפוש אחר אהבה והמאמץ לשמור עליה הם חלק בלתי נפרד מהמסע. בסופו של דבר, אהבה, על כל צורותיה, היא כוח שלא רק מגדיר את החוויה האנושית שלנו אלא מרומם אותה, מה שהופך כל רגע בכל גיל לרגע ששווה הכל מהכל. כי בלי אהבה אי אפשר באמת לחיות. 

סיפורי אהבה נוספים

סיפור סינדרלה אמיתי

בין כל המקומות האפשריים לא האמנתי שאפגוש אותו במטוס. סיפור אהבה מדהים שמתחיל במקום העבודה שלי.

איך פגשתי את האקסית שלי באתרי הכרויות?

איך פגשתי את האקסית שלי באתרי הכרויות? הכרתי אותה באתר הכרויות. האמת שהיו לי דעות קדומות רבות בנוגע

כשדלת אחת נסגרת דלת אחרת נפתחת – סיפור אהבה בלתי צפוי

כשדלת אחת נסגרת דלת אחרת נפתחת – סיפור אהבה בלתי צפוי במאמר הקרוב >>

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים