חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

מאהב, רווק/ה, 27

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שובבלי, רווק/ה, 23

אשקלון אשקלון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Yafit111, רווק/ה, 26

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

כוסית אשש, רווק/ה, 21

בת ים בת ים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

חיון, רווק/ה, 28

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

גילי מוסינזון, רווק/ה, 44

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ג׳וני7, רווק/ה, 29

אשדוד אשדוד

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

חולה על חול, רווק/ה, 24

עפולה עפולה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

eden, רווק/ה, 33

עפולה עפולה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Or039, פרוד/ה, 42

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Bell, גרוש/ה, 45

ראשון לציון ראשון לציון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Loli26, רווק/ה, 28

בני ברק בני ברק

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שובבה גדולה, רווק/ה, 27

נתניה נתניה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

השני, זה מסובך, 50

ראש העין ראש העין

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שימריתוש, רווק/ה, 29

גבעתיים גבעתיים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

קוקסינליות ישראליות

כולנו מחפשים אהבה, ואם נאמר שלא הרי שאנחנו משקרים לעצמנו. האהבה והתשוקה הם בסיס לכל דבר בחיים, כאשר לכל גיל ולכל שלב האהבה המתאימה לו. כאשר אנחנו מפרגנים לעצמנו בקשרים איכותיים באהבה אנחנו מביאים לאיכות חיים אחרת. החתירה והשמירה על אהבה, על צורותיה השונות בין אם אצל קוקסינליות בירושלים ובין אם לא היא היבט בסיסי של החוויה האנושית. חשוב שלא לוותר על אהבה ויש לכך חשיבות רבה מכמה סיבות:
 

קוקסינליות ישראליות


 

  • חשיבות הקשר האנושי - אהבה היא כוח, למעשה, יש שאומרים שאהבה היא הכוח החזק בעולם. היא מחברת בין אנשים, מטפחת אמפתיה, הבנה ותמיכה, מביאה לתשוקה אינסופית ואהבה לחיים מה שפשוט מביא לחיי חברה טובים יותר, קריירה מוצלחת יותר ותחושה מנטלית נהדרת. מערכת יחסים עם קוקסינליות בחיפה או עם כל אדם אחר בכל מקום בארץ יביאו לתחושה הנפלאה הזאת כאשר האהבה היא אמיתית ואיכותית. 
  • צמיחה אישית - העיסוק במערכות יחסים אוהבות, בין אם רומנטיות, אפלטוניות או משפחתיות אצל קוקסינליות בירושלים מאתגר אותנו לעתים קרובות לצמוח ולהתפתח. באמצעות אהבה, אנו לומדים להתפשר, לתקשר ולהבין נקודות מבט שונות משלנו. 
  • שיפור תחושה רגשית - לאהבה יש השפעה עמוקה על בריאות הנפש. מה שיכול לספק תחושת ביטחון ואושר, להפחית תחושות של בדידות ולהביא לתמיכה נהדרת. התמיכה והאישור לביטחון עצמי מוגבר יותר שנמצאים במערכות יחסים אוהבות הם חלק בלתי נפרד מבניית הערכה עצמית וחוסן. 
  • בריאות גופנית – אנחנו יודעים שאולי קשה לכם להאמין, אך מחקרים הראו שאנשים במערכות יחסים אוהבות ויציבות עם קוקסינליות בירושלים או בכל מקום אחר בארץ חווים לרוב בריאות גופנית טובה יותר. אנשים שחווים אהבה איכותית וטובה נוטים להיות בעלי רמות מתח נמוכות יותר, סיכון מופחת למחלות לב, וצורך לעסוק בבחירת אורח חיים בריאים יותר. 
  •  מורשת והמשכיות – מערכת יחסים עם קוקסינליות בירושלים או בכל מקום אחר ואהבה משפיעה לא רק על הנאהבים והאוהבים אלא אל משפחות, קהילות וגם על החברה כולה מה שמבטיח המשכיות של דורות צעירים המביאים לעוד ועוד אהבה. אין כמו אהבה.
 

רשתות חברתיות 
רשתות חברתיות שינו את העולם ונתנו לנו את האפשרות לא להסתפק במועט מתוך מספר מצומצם של אנשי קשר שהתפתחו בחיים, אלא למצוא אדם שמתאים לנו באמת, גם עבור קהילת קוקסינליות ישראליות.
הכרויות באינטרנט הן צעד קטן בכיוון הנכון. זה מפגיש אנשים שלא תמיד יכולים למצוא אחד את השני בדרך אחרת. אנשים שמתקשים למצוא בן זוג לפי הדרישות שלהם, ירוויחו את המירב מהמגוון הרחב ביותר של אפשרויות שהיכרויות מקוונות מציעות. היכרויות באינטרנט עוזרות לקהילה הלהטבית, כך שיש הרבה יותר זוגות הומוסקסואלים שנפגשים באינטרנט מאשר זוגות סטרייטים. את החיפוש אחר בני זוג בשירות היכרויות מקוונות ניתן לחלק על תנאי לשני תחומים "מחפשים" ו"עוזרים לעצמכם למצוא". שני הכיוונים הללו מבוססים על מילוי הפרופיל האישי שלכם. לכן, התרחיש הבסיסי לשימוש ברוב השירותים של הכרויות מקוונות מתחיל במילוי מידע על עצמכם והעדפותיכם.

 

השפה האוניברסלית שכולם דוברים אותה
אהבה היא ערך אוניברסלי. בין אם אתם ביחסים עם קוקסינליות בחיפה או בכל מקום אחר, היא חוצה גבולות תרבותיים, גיאוגרפיים וזמניים. העיסוק בה מאפשר להתגבר על מיקומים גיאוגרפיים, על מחסומים וגם שבירת חומות רגשיים. היא מטפחת תקווה ואופטימיות והמשמעות היא שאסור לוותר עליה. זה לא משנה אם אתם מחפשים אהבה עם סטרייטים, קוקסינליות ישראליות או כל אדם אחר שמוצא חן בעיניכם מבחינת נטייתו המינית. כאשר אתם משקיעים בעצמכם באהבה איכותית, מפנקת, תומכת והדדית המביאה לתחושת סיפוק אמיתית גם ברמת הרגש וגם ברמת התשוקה אתם לא מוותרים על עצמכם. בואו לגלות איך עוד סיפורי אהבה הביאו לגילוי אמיתי ומרגש על החיים.קוקסינליות ישראליותככלל, אדם נרשם לשירות היכרויות שכבר יש לו כמה רעיונות כלליים לגבי מי הוא מחפש. חלק מהדרישות הללו יכולות להיות רשמיות: גיל, גובה, מבנה גוף, נוכחות ילדים, דיור, או העדפות מיניות ספציפיות יותר כמו למשל, קוקסינליות ישראליות. לאחר מילוי הפרטים, לאנשים יש רצון טבעי למשוך אליהם תשומת לב. אבל העצה החשובה והטובה ביותר היא, באתר היכרויות הישארו קודם כל עצמכם. אם אתם רוצים למצוא לא הרפתקה ללילה אחד, אלא מערכת יחסים רצינית יותר עם קוקסינליות ישראליות, אז תהיו כנים, ממש כמו בחיים האמיתיים.
פרופילי תמונות - זו אולי ההטעיה העיקרית של כל היכרויות באינטרנט. כך עובד הטבע של האדם, שקודם כל הוא שם לב למראה החיצוני - זה תקף גם לנשים וגם לגברים. ראיתם תמונה ראשית יפה, תוכלו לשלוח הודעה פרטית ולנסות את מזלכם.
 

כתבות נוספות:להטב הכרויות >>  

הכרויות לגיל השלישי >> 

 

 

הדייט שלי עם קוקסינלית ישראלית שהפך לאהבה
בלב עיר שוקקת חיים, תחת האורות המנצנצים של ערב שליו, מתפתח סיפור שהוא לא רק על דייט, אלא על חקר האהבה בצורתה האמיתית ביותר. כאן יצאתי, לצד אישה טרנסג'נדרית יוצאת דופן, למסע שחצה את הנורמות המקובלות של הרומנטיקה, וחושף את העומקים הרגישים ביותר של הקשר האנושי. המפגש שלנו התחיל בבית קפה קטן הידוע בקסם הסביבה שלו ובניגוני הג'אז הנעימים שרקדו באוויר. השמש השוקעת הטילה גוון זהוב על המקום, ויצרה יצירת אומנות של הטבע. היא הגיעה, כולה חזון של אלגנטיות, החיוך שלה משקף נשמה מועשרת בחוויות וחלומות. באותו רגע נדמה היה שהעולם נעצר, והכיר במשמעות הפגישה הזו. כשהתעמקנו בשיחה התברר הכל. כל מילה שאמרה הייתה חדורה בכנות שנכנסה עמוקות אל הלב והנפש. חלקנו סיפורים על חיינו, על ניצחונותינו ועל תלאותינו. המסע שלה, בין מסע של מגוון קוקסינליות בחיפה שסומן באומץ ובאותנטיות, צייר תמונה של חיים של אמת לא מתנצלת. השראה לכל המחפשים אהבה עם קוקסינליות ישראליות ומבקשים להכיר באמת את סיפור החיים המורכב של הנשים הללו שבסך הכל מחפשות אהבה כמו כולם.

 

הטיול הרומנטי שהוביל לסיפור חיים מרגש
בחרנו בשינוי נוף, התפתלנו ברחובות העיר, צעדינו מסונכרנים עם פעימות הלב של העיר. תוך כדי הליכה, השיחה זרמה ללא מאמץ, ונעה בין התלוצצות קלילה לדיונים עמוקים על החיים והאהבה. שיאו של הערב שלנו היה ארוחת ערב במסעדה על הגג, המציעה נוף פנורמי של הנוף העירוני. הכוכבים מלמעלה, כמו עדים נוצצים לקשר ההולך וגדל בינינו, מאירים אור עדין על שולחננו. הארוחה הייתה מעולה, אבל נוכחותה היא שהוסיפה טעם בל יתואר לחוויה. עם כל צחוק משותף ומבט חילופי, נוצר קשר עמוק יותר שסיפר על תלאותיה, על יציאה מהארון, על התמודדות מול משפחה שלא קיבלה אותה בהתחלה ובכלל על הרצון לאהוב כמו כל אדם רגיל. הקהילה הטרנסג'נדרית בישראל עבור קוקסינליות ישראליות היא קהילה מחבקת וגדולה וחובקת תוכה אנשים נשים וגברים נדירים שמקבלים באהבה ומכילים כל סוג של קשר. כך קיבלנו באהבה אחד את השניה ועם סיפורי חיים מרתקים ביקשנו להמשיך ולבחון את המשך הקשר.
 

שהלילה התקרב


כשהלילה התקרב, מצאתי את עצמי מהרהר ביופיו של הערב. הדייט הזה היה יותר ממפגש רומנטי, זה היה שיעור באמפתיה, קבלה ובטבעה חסר הגבולות של האהבה. החוזק והחן שלה הזכירו לי שחיבור אמיתי חורג ממגדר, חובק את הנשמה בשלמותה. ראיתי בה לא רק אישה טרנסג'נדרית, לא עוד חלק מקהילה של קוקסינליות ישראליות אלא אדם בעל עומק ויופי מדהימים. הדייט שלנו הדגיש את החשיבות של ראייה מעבר לתוויות ולסטריאוטיפים, כדי להעריך את המהות הייחודית של כל אדם ואדם באשר תחושותיו ותשוקותיו לאהבה.
כשנפרדנו, ההבטחה לשחר חדש התנוססה באוויר. זה היה אישור שאהבה, על כל צורותיה, היא כוח שמאחד ומעלה אותנו, חוצה את כל המחסומים ושובר את כל החומות. הדייט שלי עם אישה טרנסג'נדרית לא היה רק חקירה של רומנטיקה, זה היה מסע מרגש של סיפור חיים, של אהבה, של קשר שהפך לארוך מתמשך ואיכותי. לרגש שהביא עמו פרפרים בבטן שלא הפסיקו להשתולל לשנים ארוכות אחרי כן.
 

 

סוגים שונים של מטרות עבור אתרי הכרויותניתן לחלק את אתרי הכרויות לפי סוג המשתמשים והעדפותיהם. בהתאם לכך אתרי היכרויות מחולקים ל:
  • היכרות כללית - משתמשים במנועי חיפוש, ממלאים את הפרופילים שלהם.
  • שידוכים - המשתמשים עוברים מבחנים פסיכולוגיים, אלגוריתם המערכת בוחר אנשים מתאימים לפי הקריטריונים הרלוונטיים.
  • פתרונות מעורבים, שבהם משתמשים עוברים מבחנים פסיכולוגיים, ולאחר מכן יועצי פורטל, כמו במשרדי זוגיות, מחברים בין משתמשים.
  • הכרויות חברתיות - אפליקציות היכרויות המבוססות על רשת היכרויות ותחומי עניין אמיתיים.
אתרי הכרויות כבר לא מחפשים אנשים עם מנוע חיפוש פשוט. הם כל כך מתקדמים שקריטריוני החיפוש הולכים וגדלים כל הזמן. עכשיו אתם יכולים למצוא קוקסינליות ישראליות לא רק לפי עיר או גיל, אלא גם לפי מאפיינים נוספים אחרים שרלוונטיים עבורכם.
 

כללי בטיחות עבור שימוש באתרי הכרויותאתרי הכרויות מספקים הזדמנויות רבות למציאת קוקסינליות ישראליות. אך יחד עם זאת, אל תשכחו את כללי הבטיחות.  משתמשים רבים באתרי היכרויות מציעים מיד להחליף מספרי טלפון - אם אהבתם אחד את השני במהלך ההתכתבות הראשונה בהתכתבות. האם לעשות את הצעד הזה או לא זו שאלה קשה. מצד אחד, שמיעת קולו של אדם, אופן דיבורו וכדומה, תקל עליכם להחליט האם כדאי להמשיך את הקשר. מצד שני, על ידי מסירת מספר הטלפון שלכם, אתה מסתכנים בהונאה עתידית. כמו כן, מי יודע איך התקשורת שלכם תתפתח בעתיד? ואם יתברר שהאדם לא ממש מתאים ויתקשר אליך כל הזמן. איך להיפטר מבן שיח כזה? במקרה זה, אתם יכולים להמשיך בתקשורת בצ'אט של הפלטפורמה בה הכרתם, או דרך הרשתות החברתיות. אז תהיה לכם הזדמנות להכיר טוב יותר את בן השיח.
 
 

סיפורי אהבה נוספים

הכרויות פרק ב

הכרויות פרק ב אתר הכרויות איכותי. לקריאת המאמר המלא היכנסו לאתר >>

איך להכיר חברים חדשים

איך להכיר חברים חדשים כל הטיפים במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

איך להכיר בן זוג

איך להכיר בן זוג כל הטיפים במאמר הקרוב של אתר שובבים לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים