חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

שובבלי, רווק/ה, 23

אשקלון אשקלון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

כאילו כאילו, רווק/ה, 23

לוד לוד

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לין דיסקרטית, זה מסובך, 41

באר יעקב באר יעקב

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

נעם שלך, רווק/ה, 25

ראש העין ראש העין

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

זאת עם התלתלים, גרוש/ה, 25

רמלה רמלה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לי-אל, רווק/ה, 27

עפולה עפולה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

גרושה חמה 1, גרוש/ה, 46

ראשון לציון ראשון לציון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

גילוש, זה מסובך, 36

ניר גלים ניר גלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Meitlmanor, רווק/ה, 36

יבנה יבנה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

דני ענק, גרוש/ה, 34

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ריקי, גרוש/ה, 37

חדרה חדרה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

סיוון, רווק/ה, 22

כרמיאל כרמיאל

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שלי הקטנה, רווק/ה, 22

קרית אונו קרית אונו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ShaharYam, רווק/ה, 26

ירושלים ירושלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Liza122, רווק/ה, 21

בת ים בת ים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

חשק מיני

זה לא סוד, כולם יודעים שכאשר מדובר על חשקים מיניים אנחנו חווים לא מעט עליות וירידות בעניין  והנושא משפיע על כל מערכת יחסים. חשק מיני מורכב מכמה גורמים ביניהם גם פסיכולוגיים, פיזיולוגיים וחברתיים. מהם האתגרים להגברת החשק המיני, למה יש נשים שאין להן חשק מיני ובכלל, מאיפה מתחילים להבין את התהליך המופלא הזה שקשור לחשקים. כל התשובות כאן.  
 

חשק מיני – מהי המהות שלו?


המהות של החשק המיני משתנה מאד בין אדם לאדם ויכולה להשתנות לאורך החיים. הגורמים המשפיעים על החשק המיני כוללים גיל, בריאות, מתח ואיכות מערכת היחסים. חשוב להבין כי חשק גבוה או חושק מיני ירוד אינו מעיד על בעיה בפני עצמה. החששות מתעוררים בעיקר כאשר יש חוסר התאמה בתשוקה המינית בין בני הזוג או כאשר שינוי בחשק המיני גורם למצוקה אישית. שינויים אלו יכולים לבוא לידי ביטוי בשל מגוון סיבות כאמור וחשוב לתת את הדגש על כך במידה וניגשים לקבלת העזרה המתאימה לשיפור איכות החיים.  
 

מה יכול להוביל אל חוסר חשק במיניות?


כאשר מדובר על נשים ומיניות ללא ספק הנושא מאד מורכב לצד החיובי וגם אולי לצד היותר מאתגר. חוסר חשק מיני אצל נשים יכול להופיע בשל שינויים הורמונליים, כגון אלו המתרחשים במהלך גיל המעבר, ועד לבעיות פסיכולוגיות כמו מתח וחרדה. בנוסף, לחצים חברתיים ונורמות תרבותיות לגבי האופן שבו נשים צריכות לבטא את המיניות שלהן, יכולים לסבך עוד יותר את הנושא הזה. חוסר החשק יכול לבוא לידי ביטוי גם בהפרעות בתפקוד מיני כמו כאב במהלך קיום יחסי מין או קושי להגיע לאורגזמה. נושאים הקשורים זה לזה יכולים ליצור מעגל שמפחית עוד יותר את התשוקה המינית. חשוב להכיר בהשפעה הפסיכולוגית של חוסר החשק המיני אצל נשים שיכול להשפיע על ההערכה העצמית, להביא לתחושות של חוסר התאמה ולהלחיץ מערכות יחסים. טיפול בנושא זה דורש גישה רגישה והוליסטית, תוך התחשבות לא רק בגורמים פיזיים אלא גם בגורמים רגשיים ויחסיים. 
 

איך מגבירים את החשק?


כולם רוצים לדעת איך להגביר את החשק המיני וזה לגמרי טבעי מובן והגיוני. גם אתם יכולים ולא תצטרכו אפילו לרוץ ולבקש ייעוץ מקצועי לשם כך. החשק המיני מושפע באופן משמעותי מגורמים ביולוגיים. חוסר חשק מיני אצל נשים יכול לבוא גם בשל שינויים הורמונליים אשר ממלאים תפקיד משמעותי. אצל נשים, תנודות בהורמונים כמו אסטרוגן וטסטוסטרון יכולות להשפיע על החשק המיני. שינויים אלו נצפים לעיתים קרובות במהלך שלבי חיים שונים כגון הריון, לאחר לידה, גיל המעבר, או כתוצאה ממצבים רפואיים וטיפולים מסוימים. יתר על כן, מצבים כרוניים כמו סוכרת, מחלות לב וכלי דם והפרעות נוירולוגיות יכולים גם להוביל לירידה בחשק המיני. ובכלל חוסר חשק מיני אצל נשים יכול גם להיות כי אין מצב רוח כמו אצל רוב בני האדם ולא תמיד זה משליך על סיטואציות אלו. יחד עם זאת, תמיד טוב ללמוד איך להגביר את החשק המיני. הנה כמה דרכים לכך: 
 
• בחירה באורח חיים בריא – העלאת חשק מיני יכולה לבוא לידי ביטוי גם בשמירה על תזונה מאוזנת, פעילות גופנית סדירה והבטחת שינה מספקת יכולים להשפיע לטובה על הבריאות הכללית, כולל תשוקה מינית. פעילות גופנית, במיוחד, יכולה לשפר את דימוי הגוף, להגביר את רמות האנרגיה ולהגביר את החשק המיני.
 
• ניהול מתחים - רמות גבוהות של מתח יכולות להשפיע באופן משמעותי על החשק המיני. טכניקות כמו מדיטציה, יוגה, תרגילי נשימה עמוקה או עיסוק בתחביבים יכולים לעזור בהפחתת מתח.
 
• שיפור איכות היחסים - קרבה רגשית ותקשורת פתוחה עם בן או בת הזוג יכולים לשפר את החשק המיני. בילוי זמן איכות ביחד, הבעת תשוקה והבנת הצרכים המיניים זו של זה יכולים להוסיף לשיפור החשקים המיניים.
 
• טיפול בבעיות רפואיות - מצבים רפואיים מסוימים כמו סוכרת, לחץ דם גבוה וחוסר איזון הורמונלי יכולים להשפיע על החשק המיני. התייעצות עם אנשי הרפואה כדי לטפל ולשפר את המצבים הללו יכולה להיות מאד אפקטיבית. בנוסף, תרופות מסוימות, בעיקר תרופות נוגדות דיכאון וגלולות למניעת הריון, יכולות להוריד את החשק המיני; רופא עשוי להתאים את התרופות הללו אם הן משפיעות על החשק המיני.
 
 
• ייעוץ פסיכולוגי - לפעמים, גורמים פסיכולוגיים כמו דיכאון, חרדה או טראומה בעבר יכולים להשפיע על החשק המיני. פנייה לטיפול מאיש מקצוע בתחום בריאות הנפש יכולה לעזור לטפל בבעיות אלו.
 
• תרופות ותוספי תזונה טבעיים - אמנם ישנן עדויות מדעיות מוגבלות התומכות ביעילותן של רוב התרופות הטבעיות, אבל יש אנשים שצמחים כמו ג'ינסנג וצמחים אחרים בולטים ביעילותם. עם זאת, חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע בתחום זה לפני שתנסו את אלה, מכיוון שהם יכולים ליצור אינטראקציה עם תרופות אחרות.
 
• הגבלת אלכוהול והפסקת עישון - צריכה מופרזת של אלכוהול ועישון עלולים להפחית את החשק המיני ואת הבריאות הכללית. צמצום או ביטול אלה יכולים לשפר את החשק המיני.
 
 
• גילוי רצונות ופנטזיות מיניות - חקר התשוקות והפנטזיות המיניות שלכם, לבד או עם בן או בת זוג, יכול להגביר את החשק המיני. קריאה על מיניות, התנסות בסוגים שונים של פעילויות מיניות או שימוש באביזרי מין. 
 

היכרויות שונות עם אנשים – האם זה יכול לסייע? 


בעולם המיניות הפרטי והאישי שלנו בנוגע לפנטזיות, היכרויות עם בני זוג אלו ואחרים ובכלל היכרות עם עולמות חדשים בעולם האהבה הם ללא ספק חלק בלתי נפרד מהתהליך. כך או כך חשוב שנדע שגם היכרות שונה עם אנשים חדשים יכולה בהחלט להביא לריגושים מיניים ולשיפור החשק המיני. כאשר אתם ניגשים אל עולם ההיכרויות בין אם הפרונטלי ובין אם הווירטואלי יש לא מעט אלמנטים שיכולים להביא אתכם אל ריגושים ותחושות חדשות. אפשר להכיר אנשים חדשים באמצעות אתרי היכרויות, במפגשים פרונטליים חברתיים ודרך חברים. כך או כך, כאשר אתם ניגשים לעולם ההיכרויות בואו אותנטיים, כנים, אמיתיים ודאגו לשקף מה אתם מחפשים. כך תמשכו אליכם את האנשים הנכונים שיגבירו לכם את החשק המיני ולא רק, בכלל את המשיכה אליהם ואת הרצון לבלות עמם.   
 

האם היכרות אונליין עבור כל סגנונות ההיכרויות היא אפשרית?


החדשנות של היום ללא ספק הביאה עמה את כל סגנונות ההיכרויות אל העולם הווירטואלי ויש בכך יתרונות רבים עבור מגוון הגילאים והסגנונות. אם אתם מחפשים קשר קצר, מזדמן, או קשר ארוך טווח לשנים ארוכות ללא ספק ישנן פלטפורמות איכותיות שיסייעו לכם בכך. אתר איכותי שמבין בתחום ההיכרויות יוכל להתאים לכם היכרות מתאימה שלא רק תעלה לכם חשק מיני אלא תוביל לקשרים מרגשים בדיוק כפי שאתם רוצים.  


עוד מאמרים


מבוגרות​ כל המידע >>
קוקסינליות כל המידע >> 

איך בונים פרופיל אטרקטיבי אונליין? 


לא כולם נותנים את המשקל הראוי לנוכחות אונליין. בחדשנות של היום, לאתרים ולאפליקציות יש משמעות גבוהה מאד. לא רק מבחינת האינטראקציה והתקשורת בין בני זוג פוטנציאליים אלא מבחינת הנוכחות עצמה.  

בניית הפרופיל המושלם אונליין זה צעד שימשוך אליכם את האנשים הנכונים. כך תוכלו לבנות את הפרופיל המושלם. בחירת התמונות הנכונות היא הדרך הטובה ביותר להראות משיכה ראשונית בפלטפורמות ההיכרות אונליין. תמונה איכותית עם מבט למצלמה, ללא משקפי שמש, ללא כובעים המכסים את הפנים ובתאורה טובה. כתיבת המידע עליכם חייב להיות אמיתי, כנה, ומשקף את הרצונות שלכם. שמרו על הומור אך לא להיות ציניים מדי. שתפו מה אתם מחפשים בבן או בת הזוג ומה הכוונות שלכם. אם תדאגו להציג תחומי עניין,

תחביבים, ותראו את האישיות שלכם תוכלו להביא לידי ביטוי כל אלמנט שקשור אליכם ובכך להוביל לאנשים הנכונים שיצרו עמכם קשר. עוד חשוב לעדכן את הפרופיל אחת לכמה זמן, לשנות תמונות להעלות נקודות ציון שונות בחייכם ומדי פעם להראות שאתם מחוברים. ההתנהלות הנכונה בפרופיל שלכם תוביל לכך שהנוכחות המקוונת תהיה אחד הכלים החזקים ביותר במסע ההיכרויות שלכם. לא רק שתגבירו חשק מיני אצלכם ואצל הפרטנרים שלכם אלא שתוכלו לגלות עולם חדש ושלם של אנשים חדשים, מיניות חדשה ומסע היכרות מרגש. עולם ההיכרויות מלא בסוגי אהבה, קשרים, מיניות על כל גווניה וסגנונותיה וחשוב להגיע אליו בראש פתוח ובתחושה טובה לקראת הפרפרים שהולכים להתרוצץ לכם בבטן ובלב. קבלו וחבקו את הריגוש ואל תשכחו שהאנשים שאתם פוגשים מחפשים בדיוק את אותו הדבר, את הריגוש והעלאת חשק מיני ירוד על כל רבדיו. כי אי אפשר באמת לחיות ללא מיניות וללא אהבה. 
 

סיפורי אהבה נוספים

סיפור סינדרלה אמיתי

בין כל המקומות האפשריים לא האמנתי שאפגוש אותו במטוס. סיפור אהבה מדהים שמתחיל במקום העבודה שלי.

איך פגשתי את האקסית שלי באתרי הכרויות?

איך פגשתי את האקסית שלי באתרי הכרויות? הכרתי אותה באתר הכרויות. האמת שהיו לי דעות קדומות רבות בנוגע

כשדלת אחת נסגרת דלת אחרת נפתחת – סיפור אהבה בלתי צפוי

כשדלת אחת נסגרת דלת אחרת נפתחת – סיפור אהבה בלתי צפוי במאמר הקרוב >>

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים