חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

גילי מוסינזון, רווק/ה, 44

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ולנטינו, זה מסובך, 51

יקנעם עילית יקנעם עילית

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

אביטל, רווק/ה, 27

קרית אונו קרית אונו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Paz96, רווק/ה, 28

גבעתיים גבעתיים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

King8, רווק/ה, 25

שוהם שוהם

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

tom1212, רווק/ה, 20

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לינוי, זה מסובך, 26

בנימינה בנימינה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Yamiiiiii, רווק/ה, 24

כפר יונה כפר יונה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

סיגל, רווק/ה, 36

כפר יונה כפר יונה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

השני, זה מסובך, 50

ראש העין ראש העין

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

חיון, רווק/ה, 28

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Lilo1609, רווק/ה, 24

הרצליה הרצליה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

אגר, רווק/ה, 23

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ריקי, גרוש/ה, 37

חדרה חדרה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

גינגית סקרנית, רווק/ה, 23

פתח תקוה פתח תקוה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

הכרויות בפייסבוק

הכרויות בפייסבוק: המדריך המלא למציאת אהבה דרך הפלטפורמה החברתית הרשתות החברתיות התאימו כל כך מהר לצרכים ולדרישות של המשתמשים, עד שנוצרו ביניהן יכולות מסוימות, כמו למשל מציאת זוגיות. בנוסף לאפליקציות אטרקטיביות שנועדו לתת לכם את האפשרות ליצור אינטראקציה עם בני זוג פוטנציאליים, כדאי שתכירו גם את האפשרות של הכרויות בפייסבוק.
 

איך למצוא אהבה דרך הפייסבוק


הזמנים של האימהות והאבות שלנו נשארו בעבר, ואין ספק שעולם ההיכרויות באינטרנט זר להם. אבל היום, רוב ההתנהלות היום יומית שלנו מתרחשת ברשת. בין אם מדובר בקניות אונליין, רכישת שירותים מקצועיים, פניה לרשויות, ניהול עסק או שמירה על מעגלים חברתיים קרובים ורחוקים. ומנגד ככל שעולם החברים הווירטואליים שלנו גדל, כך אנחנו מרגישים בודדים יותר. לכן, זה לא פלא שבחורים ונערות פונים יותר ויותר לאפשרויות של הכרויות בפייסבוק. למרות שרוב האנשים נמצאים בפייסבוק במידה מסוימת, ישנה אפשרות טובה שהשותף שאתם רוצים לפגוש נמצא גם בפייסבוק. לכן, אם כמעט כולם שם, זה צעד נבון לשקול את הפלטפורמה כמקום היכרויות. השאלה היא איך זה מתבצע? הנה מספר נקודות חשובות לעריכת הפרופיל שלכם, לפני שאתם קופצים למים:
תוכן הפרופיל והקיר שלכם צריכים להיות מושכים ורלוונטיים לפחות כמו כרטיס לאתר היכרויות. אם אתם רוצים ליצור קשר והיכרות משמעותיים, עליכם להדגים מי אתם, כפי שאתם, על כל ההיבטים השונים שלכם, תוך השלכת מידע לא רלוונטי.
כמו כן, סביר להניח שמי שמתעניין בכם ייגש לפרופיל שלכם ויראה את התמונות שלכם. ראשית, עליכם לארגן את התמונות שלכם ולכלול את הסטטוס, הגיל והמיקום שלכם בפרופיל. תמונת פרופיל טובה היא לא בהכרח תמונה שצולמה על ידי צלם מקצועי באירוע כלשהו. תמונת פרופיל טובה שיכולה לייצר עבורכם הכרויות בפייסבוק שיהיו גם משמעותיות, צריכה להיות כזו שבה הפנים שלכם נראות בבירור, בלי משקפי שמש, בלי אנשים אחרים, ובמצב  שבו אתם מחייכים ונהנים.
 

על פייסבוק, אהבה ועליכם אנחנו יודעים שכאשר אתם חושבים על רשת חברתית הכרויות בפייסבוק זה לא תמיד מה שעולה לכם בראש אך האמינו או לא, אפשר להתאהב ברשת החברתית. בכניסה אל קבוצות פייסבוק המבוססות על תחומי עניין ותחביבים תוכלו למצוא אנשים המתאימים לכם, הקשרים בין החברים המשותפים בכלל הפרופילים יגרמו לכם להתחיל לשוחח על החברים המשותפים ומשם להתלהב מהקשר שנוצר בעקיפין, שיתוף החוויות שלכם כמו גם התמונות וסיפור החיים יובילו אל שיחות מרגשות מלב אל לב שיכולות להוביל גם אל פגישות בחיים האמיתיים ותוך כך תוכלו לגלות אהבה חדשה, שאולי תהיה האהבה שלכם לכל החיים.

 

השיטות למציאת קבוצות להיכרויות בפייסבוקמציאת קבוצות היכרויות עבור הכרויות בפייסבוק היא אחת השיטות העיקריות לפגוש אנשים שמחפשים היכרויות בפייסבוק. השיטות הבאות יעזרו לכם לאתר את הקבוצות המתאימות:
בשורת החיפוש בראש העמוד, חפשו את קבוצות המילים הבאות: היכרויות, חינם, פנויים, פנויות, הכרויות, גברים שווים בין חברות וכו'. בכל פעם שאתם מכניסים מונח חדש או ביטוי, תקבלו רשימה של קבוצות ששמותיהן מכילות את המילה הזו. על ידי בחירה בקבוצה מסוימת, ניתן יהיה לראות את חבריה או את המאפיינים הייחודיים של הקבוצה. בקשו להצטרף לכל קבוצה שמסקרנת אותכם על סמך האנשים הקשורים אליה. 

כתבות נוספות שתמצאו אצלנו:


אפליקציות הכרויות >>  

נושאי שיחה עם בנים >> 


לאחר שהבקשה אושרה


לאחר שהבקשה שלכם אושרה תקבלו התראה על כך. השלב הבא הוא להיכנס לרשימת חברי הקבוצה ולהתחיל לעיין בתמונות אחת אחת כדי למצוא את אלה שאתם אוהבים או מסתקרנים מהם. נווט אל הקטע "אודות" בפרופיל המשתמש כדי להציג מידע נוסף, כגון גיל, תחומי עניין, תמונות וכל עדכוני סטטוס אחר של פייסבוק. אם מצאתם מישהו שמצא חן בעינכם, ניתן לשלוח הודעה אישית וליזום שיחה.

אין ספק כי הכרויות בפייסבוק דורשות מכם קצת יותר עבודה בניגוד לאתרי היכרויות, אשר מספקת לכם מספר יתרונות במציאת אהבה בעזרת הפלטפורמה כמו למשל, אבטחת מידע. אתרי היכרויות אינם חושפים את המידע שלכם בפני צדדים שלישיים או עסקים אחרים. המידע שלכם נשמר באתר על מנת לאפשר היכרויות מקוונות באמצעות השירות אליו נרשמתם. אך אין ספק כי גם פייסבוק יכול להפתיע אתכם. מי יודע, אולי בין כל מליוני משתמשי הפייסבוק נמצא החצי השני שלכם?
 

בעידן החדשניבעידן החדשני והטכנולוגי של היום פייסבוק שהחלה בתור פלטפורמה למציאת חברים מהעבר הפכה עם הזמן לפלטפורמה ייחודית דרכה מפתחים אהבה ווירטואלית שהופכת בסופו של דבר גם לאהבה במציאות. יחד עם זאת, כמו בכל פלטפורמה להיכרות חשוב לשים לב אל כללי זהירות באמצעות הכרויות בפייסבוק ובכלל ברשת. הנה כמה כללי הזהירות בהיכרויות אונליין במגוון הפלטפורמות.
במרדף אחר אהבה בפלטפורמות דיגיטליות כמו פייסבוק, יש לבצע את המסע המרגש בשילוב של פתיחות וערנות. לא מעט אנשים עלולים לנצל את האנונימיות לכוונות זדון, ולכן חשוב לשים לב לצעדים הבאים שיש לבצע על מנת לשמור על עצמכם בזמן הכרויות בפייסבוק בפרט וברשת בכלל:
וודאו את האותנטיות – באינטרנט ובפלטפורמות שבהן ניתן לייצר פרופילים, אימות האותנטיות של האדם שמאחורי המסך חשוב ביותר. צעד זה כרוך בבדיקה מדוקדקת של הנוכחות הדיגיטלית והאינטראקציות מולכם ובכלל. 
 

הכרויות בפייסבוקהפרטיות היא מעל הכל - יש לשמור על מידע אישי כמו על אוצר חשוב ויקר. שיתוף מוקדם מדי וחושף עלול להוביל לחשיפת נקודות תורפה ואם מדובר באנשים שיש להם כוונות זדון הם ינצלו זאת. 
זהירות רגשית - המסך מציע מעטה של ניתוק. חשוב לשים לב אל ציפיות ורגשות תוך ההבנה שמי שאתם פוגשים אונליין הוא לאו דווקא מי שתפגשו בחיים המציאותיים יותר. 
 שימו לב אל דגלים אדומים - מודעות להתנהגויות המאותתות על סכנות אפשריות, כמו סיפורים לא ריאליים או חוסר רצון להיפגש באופן אישי חייבת להביא לבדיקה יותר מדוקדקת על מי עומד מולכם.מה זה אומר להכיר באינטרנט?
בעולם שבו זמן הוא מצרך נדיר, הכרויות בפייסבוק מציעות נוחות ונגישות. ההיכרות מאפשרת תקשורת גם עם אנשים שלא חשבתם שתתקשרו איתם מבחינת מיקום פיזי, מבחינת דעות או תחומי עניין, גילאים או בכלל השקפות חברתיות. לפתע אתם מגלים שאתם יכולים לתקשר עם אנשים אחרים באמצעות מגוון של שיחות ושל סיטואציות באמצעות מדיה שביומיום בלעדיה, לא הייתם יכולים לעשות זאת, או החיים פשוט לא היו מפגישים ביניכם.
פייסבוק, שתוכננה במקור כפלטפורמת רשת חברתית, התפתחה במהלך השנים כך שתוכל לכלול פיצ'רים המספקים אספקטים שונים בחיי המשתמשים, כולל היכרויות. מתוך זיהוי המגמה של אנשים המשתמשים בפלטפורמה שלה לחיבורים רומנטיים, פייסבוק השיקה יכולות תקשורת המאפשרות ליצור קשרים רומנטיים, להכנס אל קבוצות מעניינות בעלות דעות משותפות או קבוצות ייעודיות להיכרויות ותוך כך להוביל לקשרים יותר עמוקים.
 

בקרות הפרטיותבקרות הפרטיות ותכונות הבטיחות של פייסבוק, למרות שנועדו בעיקר לאבטחה, תורמים גם לשימוש שלה כפלטפורמת היכרויות. תכונות אלו מאפשרות למשתמשים לשלוט מי יכול לראות את הפרופילים שלהם וליצור איתם קשר, מה שהופך את הפלטפורמה לבטוחה יותר ליזום אינטראקציות רומנטיות. למרות שפייסבוק לא הוגדרה כפלטפורמה להכרויות עם הזמן, התרבות סביב אפליקציית הכרויות בפייסבוק בפרט ובאינטרנט בכלל השתנתה באופן משמעותי. עם עלייתן של פלטפורמות היכרויות אונליין, יותר אנשים מרגישים בנוח עם הרעיון לפגוש בני זוג רומנטיים באינטרנט. פייסבוק, עם בסיס המשתמשים העצום שלה, הפכה באופן טבעי לחלק מהמגמה הזו.
המסע של בעלי הרשת להפוך אל אפליקציית הכרויות בפייסבוק הוא תוצאה של תכונות מתקדמות של הרשתות החברתיות, התנהגות המשתמשים והתגובה של החברה לטרנדים המתעוררים על ידי יצירת פונקציונליות היכרויות ספציפיות. השינוי הזה משקף את האבולוציה הרחבה יותר של המדיה החברתית ואת תפקידה בחיינו האישיים.
 

איך עוברים מהרשת לחיים האמיתיים?התרגשתם מספיק מהשיחות הווירטואליות באמצעות אפליקציית הכרויות בפייסבוק ואתם מרגיעים עמוק מתחת לעור שאתם כבר רוצים לדעת מול מי אתם מתכתבים? בצעו התקדמות הדרגתית. בניית אמון באינטרנט לפני פגישה אישית היא המפתח. מעבר הדרגתי מהודעות טקסט לשיחות קוליות, ולאחר מכן לשיחות וידאו, יכול לקבוע קצב נוח ועדין.
הפגישה הראשונה שלכם צריכה להיות באופן אידיאלי במרחב ציבורי ובטוח, כזו המספקת תחושת ביטחון לשני הצדדים. כמו כן, זה יהיה מאד חכם ליידע חבר או בן משפחה על הפגישה, כולל פרטים על המיקום והשעה. חשוב להבין שהכימיה באינטרנט עשויה להיות שונה באופן אישי, ושמירה על מציאותיות של הציפיות עוזרת בניהול כל אכזבה אפשרית. בחיפוש אחר אהבה, פייסבוק מתגלה כשדכנית מודרנית, המסדרונות הדיגיטליים שלה מלאים בפוטנציאל והבטחה לאהבה. עם זאת, המסע למציאת אהבה בפייסבוק הוא לא ידוע וחשוב לנקוט בזהירות מיטבית. כאשר אנו מאמצים את הגישה המודרנית הזו לרומנטיקה, עלינו לזכור שהלב, בין אם זה בעולם האמיתי או הדיגיטלי, מחפש אחר חיבור, הבנה, ומעל לכל, אהבה.
 

אהבה היא הכלכולם יודעים שללא אהבה קשה לחיות, אהבה היא הכל, על כל סוגיה. בין אם אנחנו מחפשים קשרים ארוכים, קשרים קצרים, אהבה לכל החיים או פשוט מישהו או מישהי להעביר עמם את הזמן אנחנו זקוקים, צמאים וכמהים לאהבה. אהבה, תשוקה, חיבה, הגברת הביטחון העצמי ובכלל היכולת להרגיש נאהבים ולאהוב בחזרה, כל אלו הם קסם גדול. הכרויות בפייסבוק או בכל פלטפורמה אחרת אינטרנטית תוביל אותנו אל מחוזות מרגשים של אהבה ותשוקה ומי יודע, אולי אהבת חייכם מחכה לכם במרחק של לחיצה אחת קטנה מעבר למסך? בואו לגלות. 

סיפורי אהבה נוספים

איך להכיר חברים חדשים

איך להכיר חברים חדשים כל הטיפים במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

איך להכיר בן זוג

איך להכיר בן זוג כל הטיפים במאמר הקרוב של אתר שובבים לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

הכרויות פרק ב

הכרויות פרק ב אתר הכרויות איכותי. לקריאת המאמר המלא היכנסו לאתר >>

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים