חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

לקקנית, רווק/ה, 33

נס ציונה נס ציונה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שירה סבן, רווק/ה, 22

אבן יהודה אבן יהודה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

KinkyMind86, זה מסובך, 37

נצרת עילית נצרת עילית

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Mushmush, רווק/ה, 21

ירושלים ירושלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Meitali, רווק/ה, 36

יבנה יבנה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Isaac, רווק/ה, 26

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

רעות 33, גרוש/ה, 34

באר יעקב באר יעקב

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Ja9, רווק/ה, 39

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

אלהרר ליאת, רווק/ה, 38

מודיעין מודיעין

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Adin, רווק/ה, 24

כפר סבא כפר סבא

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שובבה ררר, רווק/ה, 23

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לי-אל, רווק/ה, 27

עפולה עפולה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ליאת השווה, גרוש/ה, 51

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

חתיך ומפנק, רווק/ה, 29

הרצליה הרצליה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

King8, רווק/ה, 25

שוהם שוהם

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

הכרויות סקס

אם עד לפני שנים לא רבות, מי שחיפש הכרויות למטרת סקס, נאלץ לחכות בסבלנות לעיתוני סוף השבוע, על מנת לחפש מודעות היכרויות קטנות ואנונימיות בסוף העיתון, כיום הדברים הרבה יותר זמינים ופשוטים.. (וטוב שכך).
אתרי היכרויות למטרת סקס קיבלו בשנים האחרונות לגיטימיות והם זוכים לביקוש לפופולאריות גדולה.  
אתרי היכרויות מהסוג הזה מאפשרים לכל מי שמבקש ליהנות מהיכרות עבור הנאה וריגושים, בלי מחויבויות, למצוא בדיוק מה שהוא מחפש.. כאשר, מטרת ההיכרות ברורה ל-2 הצדדים, כך שאין צורך בהתנצלויות או הסברים.  
כמובן, שבהתאם לביקוש הגדול לסוג היכרויות ולאתרים אלו גם היצע אתרי הכרויות סקס הינו גדול במיוחד. ההיצע הגדול של האתרים הרלוונטיים מאפשר לבחור את האתר הנכון והמתאים ביותר עבור המטרה.

הכרויות סקס למי זה מיועד?

אתרי היכרויות למטרת סקס מיועדים לכולם: לנשים, לגברים, ליחידים ולזוגות – כל עוד הם כמובן בגירים מעל גיל 18. אתרים מהסוג הזה יכולים להוות כתובת גם לנשואים, גם לחילוניים, גם לדתיים גם לכאלו שנמצאים במערכת יחסים ומחפשים ריגושים מחוץ לאותה המערכת.

חשוב לציין, שניתן למצוא אתרים אשר מתמחים באופן פרטני בהיכרויות סקס לנשואים – יחד עם זאת, ניתן למצוא מענה לדרישות ולצרכים גם באתרי הכרויות סקס המיועדים לכולם.
בסופו של דבר מה שמייחד את האתרים הללו, זה החופש, החופש להיות בדיוק מי שאתם ולחפש בדיוק את סוג ההכרות בה אתם מעוניינים – בלי להתפשר או להתגמש (אלא אם כן תבחרו אחרת).

הגדרת המטרות מההיכרות

רגע לפני שאתם נכנסים לאתר הכרויות סקס, ההמלצה היא שתנסו להגדיר בצורה מעמיקה את המטרות שלכם הן מההיכרות עצמה והן מהפרטנר.
בין הדברים שחשוב שתבינו עם עצמכם: מי הפרטנרים אותם אתם מחפשים – גילאים, אזור גיאוגרפי ועוד.. האם אתם מחפשים הכרות סקס למטרת סטוץ, או למטרה ארוכת טווח (או שאתם גמישים).
למעשה, ככל שתגדירו בצורה מעמיקה יותר הן את המטרות שלכם והן את המאפיינים של הפרטנרים בהם אתם מעוניינים, כך יהיה לכם יותר פשוט למצוא בהמשך הדרך את מה שאתם מחפשים.


איך להצליח בדייט שמבוסס על הכרות סקס ולהפוך אותו למושלם?


העובדה שאתם מחפשים קשר שהוא אך ורק על בסיס מיניות לא חייבת להפוך למסע קשה ומסובך להשגת הרצון לקבל סיפוק פיזי. אם הגעתם לרגע המיוחל בו סוף סוף מצאתם את הפרטנר או הפרטנרית שעושים לכם את זה זוהי ללא ספק סיבה נהדרת להיות שמחים על כך. עכשיו מה עושים? מתכננים ערב מושלם. העובדה שמדובר על ערב שמבוסס אך ורק על סקס לא אומר שאתם עכשיו לא צריכים להשקיע או לחפש רק מקום שבו תוכלו לממש פנטזיה וללכת בלי שיחה לפני, בלי נימוסים בסיסיים ובלי דייט נעים וכיפי שיביא לחיבור העמוק, שיביא למימוש הפנטזיות. הכרויות סקס הרי מבוססות על חיבור עמוק פיזי וגם מנטלי ויש לכך משמעות רבה בסיטואציה הזאת. כך תהפכו דייט שמבוסס על מיניות בלבד, לדייט מוצלח:


תגיעו בראש פתוח

 
• הגיעו בראש פתוח – הגיעו לדייט בראש פתוח. קחו בחשבון שאתם הולכים לדבר על לא מעט נושאים מפתים ולפלרטט ולכן חשוב שיהיה לכם בראש את כל מה שאתם אוהבים, וגם מה שאתם לא אוהבים. שיחות פתוחות מביאות לחיבור עמוק יותר.
 
• כבדו, כבוד עושה את זה – גם בזמן הכרויות סקס נימוס, כבוד, הערכה. כל אלו הם חלק בלתי נפרד משיחה גם כאשר הקשר הופך להיות מזדמן בלבד. אחרי הכל, הכל מתחיל ונגמר בבני אדם והקשר הראשוני שלכם הוא מילולי שגם מתבסס על כימיה ורושם ראשוני. כבדו והשאירו רושם נעים, השאירו את הכבוד הזה גם בין הסדינים, הוא יוביל לקשר מזדמן איכותי שיעשה טוב לשניכם. 
 
• ספרו מה אתם לא אוהבים – לשקיפות ולכנות יש משמעות. שניכם יודעים לאיזה סוג של קשר אתם נכנסים, כמו שאתם יודעים לספר מה אתם אוהבים, ספרו גם מה אתם לא אוהבים ותנו כמובן גם לצד השני לספר את זה, יש לפתיחות הזאת משמעות גבוהה לסוג היחסים הזה ועל מנת שבאמת הקשר יהיה עמוק, כנה והיחסים יהיו מוצלחים זו הדרך להגיע לכך. 
 
• השקיעו בדייט – העובדה שאתם הולכים לקשר שהוא אך ורק על בסיס סקס לא אומרת שאתם צריכים לצאת לקפה קטן בתחנת הדלק. השקעה גם לא אומרת שאתם צריכים עכשיו ללכת אל מסעדת שף. קפה ועוגה במקום נעים ומכבד בהחלט יביאו לאווירה טובה. גם דייט על הבר עם קצת משקאות טעימים שעושים שמח בלב יכול בהחלט לתרום לאווירה הקלילה. 
אין באמת סיבה להרגיש שלא בנוח עם מערכות יחסים מזדמנות, לפעמים זה בדיוק מה שאנחנו רוצים או גם צריכים. בין אם נפרדנו רק ממישהו או מישהי, אנחנו הרבה זמן ללא מערכת יחסים או פשוט מחפשים שינוי. בחברה המודרנית של היום המושג של יחסים מזדמנים עבור סקס בלבד זוכה לתגובות שנויות במחלוקת. חלק מהאנשים עדיין מעוניינים להישאר אולדסקול ולדבר על יחסים שהם לטווח ארוך בלבד ואילו חלק מבינים את היחסים באופן ליברלי יותר. מדובר בכלל במערכות יחסים שיש להן אופי פסיכולוגי מעניין והאמינו או לא, הן אפילו יכולות לשפר לכם את איכות החיים. 
 

הכרויות וסקס והשקפה חברתית


מוסד הנישואין ובכלל המוסדות התומכים במערכות יחסים ארוכות הטווח נשמרו גם בתקופה הליברלית הזאת כאבן יסוד למערכות יחסים אינטימיות. מסגרת זו מובילה לעתים קרובות לביקורות על מפגשים מיניים מזדמנים והכרויות שהן הכרויות סקס מכיוון שאלו לא תמיד תואמים את המסורתיות של מערכת יחסים 'מכובדת'. בתרבויות רבות, הסטיגמה הזו בולטת במיוחד נגד נשים, שמקורה בתפיסות עתיקות יומין של טוהר ומוסר. למזלנו, הליברליות מיום ליום מקבלת יותר מודעות כעת ולרגע שלא תחשבו שמערכות יחסים שהן ארוכות טווח נעלמות מהעולם, אך הן מקבלות אל חיקן גם את מערכות היחסים האחרות. 
 

איך הכרויות סקס בלבד יכולות לשפר לכם את איכות החיים?

 
• בואו נביט לרגע מפרספקטיבה פסיכולוגית - מבחינה פסיכולוגית, אנו חוששים בקשרים עם אנשים מחוסר ביטחון ואכזבה של הצד השני. בני אדם, כיצורים רגשיים, מחפשים לרוב יציבות וחיבור רגשי במערכות יחסים. קשרים מזדמנים יכולים לגרום לנו להעלות את הביטחון עד לדרך בה נגיע לנקודה שנרצה אך ורק קשר ארוך והתמסדות, ונקבל את הביטחון הראוי לנו.
 
• חיבור עמוק אישי ורגשי, לא רק פיזי - מערכות יחסים מזדמנות מציעות דרך לחקירה מינית ולגילוי עצמי, ללא לחצים של מחויבות. מה שיכול להעצים במיוחד אנשים שאינם מוכנים או מעוניינים בהתחייבויות ארוכות טווח.
 
 
• יתרונות גם בבריאות הנפש – גם פתיחות מינית יכולה לגרום לבריאות נפש טובה יותר. בהסכמה הדדית כמובן, מימוש פנטזיות מגבירות הערכה עצמית, תחושת חופש, הפחתת מתח וכמובן האופציה של מערכת יחסים ללא שום התחייבות, כך שאין דברים המכבידים על הקשר אם הצדדים אינם מוכנים לכך מנטלית. 
 

איך בונים אמון באמצעות גבולות ופתיחות?


המפתח להצלחה של קשרים שמבוססים על סקס בלבד נמצא בתקשורת ברורה ובגבולות ברורים. על שני הצדדים להיות בעלי הבנה הדדית וכבוד לציפיות ולמגבלות זה של זה. מה שיכול להפחית מצוקה רגשית ואי הבנות, נושאים חשובים שיש לתת עליהם את הדגש בסיטואציה הזאת. הרבה מעבר לכך, יחסים מזדמנים מביאים גם לשיפור החינוך לבריאות מינית בשינוי הנרטיב סביב ההשלכות. דיונים פתוחים בחברה על בריאות מינית ועל קשרים מזדמנים, הפתיחות לגבי הסיכונים והגישה המדברת על בריאות מנטלית טובה יותר תוכל לגרום לאנשים להבין שהם לא עושים שום דבר רע, אלא רק חיים את חייהם כפי שהם רוצים. 
החברה עוברת בהדרגה לעבר ראייה פתוחה יותר של מבני מערכות יחסים שונים. המודרניזציה הזאת היא חשובה בהפחתת הסטיגמה הקשורה בהכרויות שהן הכרויות סקס בלבד. ההכרה שלאנשים שונים יש צרכים רגשיים ופיזיים שונים היא המפתח להפנמת הבנה כוללת יותר של מערכות יחסים. 

 

יתרונות של אתר הכרויות סקס על פני אתרי הכרויות רגילים


אז כאן יכולה לעלות השאלה למה לבחור באתר הכרויות סקס ולא באתר הכרות רגיל – אשר יכול להתאים לכל סוגי הקשרים ומערכות היחסים – ובין היתר גם להיכרויות למטרות סקס.
יחד עם זאת, באתרים כאלו, אתם לא בהחלט יכולים לדעת באיזה סוג של היכרות האחרים מעוניינים – מה שיחייב אתכם לתת הסברים בכל פעם מחדש ולבזבז זמן יקר, שאולי אתם לא רוצים לבזבז.  כשאתם נכנסים לאתרי הכרויות למטרת סקס אשר מיועדים באופן פרטני למטרה, אתם יכולים לדעת שכל מי שנמצא באתר, נמצא בו מאותה הסיבה בגינה אתם נמצאים בו.
כלומר, לא משנה אל מי תפנו ועם מי תדברו, המטרה הכללית של ההיכרות תהיה ברורה – והדבר היחיד שאולי תצטרכו לעשות, זה להבהיר ציפיות לפני שאתם נפגשים – על מנת מנוע מעצמכם "הפתעות" לא רצויות.
חשוב להדגיש שגם כאן, יש חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותו אתר היכרויות אליו אתם נרשמים – על מנת לוודא שאכן בחרתם באתר הנכון והמתאים בעבורכם.

דגשים חשובים בבחירת אתר הכרויות סקס


אז רגע לפני שאתם נרשמים לאתר הכרויות, קיימת חשיבות גבוהה שתשימו דגש על מספר פרמטרים אשר יאפשרו לכם לבצע את הבחירה הנכונה באותו אתר עבור הכרויות למטרת סקס.

בין הפרמטרים עליהם חשוב לשים דגש בהליך בחירת האתר המתאים:

 • קהלי היעד – ההמלצה היא לבדוק תחילה מיהם קהלי היעד עבורם אתר הכרויות סקס מיועד.
  האם מדובר באתר אשר פונה לכל הגילאים או מתמקד בעיקר לגילאים מסוימים – צעירים, מבוגרים יותר ועוד.. האם קהלי היעד אליהם האתר הפונה הם בעיקר עבור רווקים אשר מתעניינים בהיכרויות עבור סטוצים, ריגושים וכיוצא בזה..
  האם האתר מיועד עבור נשואים או במערכות יחסים אשר מחפשים פרטנרים לריגושים מחוץ למערכת היחסים וכיוצא בזה..
  חשוב שתוודאו שהאתר בו אתם בוחרים פונה לאנשים כמוכם כמו גם לפרטנרים הפוטנציאליים אותם אתם מחפשים.  

כמות הרשומים 

 • כמות הרשומים/ חברים באתר – כדאי לוודא שאתר הכרויות סקס אליו אתם נרשמים כולל מספר רב של חברים. ככלל, ככל שיהיו יותר חברים באתר, כך יעלו הסיכויים שתוכלו למצוא בדיוק מה שאתם מחפשים וכמובן, גם ליהנות בגיוון בכל מה שקשור לפרטנרים אותם אתם מוצאים (אם אתם מחפשים פרטנרים עבור סטוצים חד פעמיים, סביר להניח שהמטרה תהיה למצוא כמות גדולה של פרטנרים).
 
 • מעבר לכך, כמות גדולה של חברים באתר יכולה להעיד במידה רבה על השם והמוניטין של אותו האתר – מה שגם יהווה פרמטר שאמורה להיות לו השפעה על הבחירה.
 
 • אפשרויות החיפוש השונות – כדאי לוודא שאתם בוחרים באתר אשר מציעה אפשרויות חיפוש נוחות וידידותיות למשתמש.
  ההמלצה היא לבחור באתר אשר יאפשר לכם למצוא בצורה קלה, מהירה ויעילה בדיוק את מה שאתם מחפשים – מבלי שתדרשו להשקיע זמן או מאמצים מיותרים עבור אותה המטרה.
 
 •  מידע ופרטים לגבי החברים באתר – כדאי לבדוק מהם הפרטים והמידע אותם אתם יכולים לקבל לגבי כל אחד מהחברים באותו האתר.
  האם ניתן לראות תמונות ו/או לקבל את כל המידע לו אתם יכולים להזדקק על מנת להגיע למסקנה אם אותו החבר באתר אכן יכול להתאים לכם. המידע הזה מבוסס על השאלונים אותם תדרשו למלא בעת ההרשמה לאתר הכרויות סקס.

מחיר עבור הרשמה סקס הכרויות

 • מחיר (ומה מקבלים בתמורה לכסף) – ישנם אתרים הכרויות אשר כרוכים בתשלום, כאשר תתבקשו לשלם סכום כסף מסוים כתנאי להופעה באתר.
  ישנם אתרי היכרויות אשר מאפשרים חברות במסלולים שונים לבחירה – מסלולים שהינם חינמיים ומסלולים בתשלום – כאשר, המסלולים בתשלום מציעים יותר אפשרויות, מבחינת היכולות ליצור קשר עם חברים אחרים. ישנם אתרי סקס הכרויות חינמיים, אשר אינם דורשים תשלום. אז כמובן, יכולה להעלות השאלה אם אתם מוכנים לשלם בשביל ליהנות ממענה על מבוקשכם. מעבר לכך, כדאי להגדיר גם מה סכום הכסף אותו אתם מוכנים לשלם.
  מעבר לכך, חשוב לבדוק מה אתם מקבלים בתמורה לכספיכם – כי במקרים רבים אתם עתידים לגלות ששווה לשלם סכום כסף מסוים על מנת להגדיל משמעותית את הסיכויים למצוא את מה שאתם מחפשים.  
 
 • המלצות וחוות דעת – כיום, ניתן לעשות שימוש ברשת האינטרנט לצורך קבלת המלצות וחוות דעת לגבי כל מוצר או שירות שרק תחשבו עליו.. לכן, אם אתם מתלבטים לגבי אתר הכרויות מסוים, תוכלו לנסות ולחפש אחר המלצות וחוות דעת אשר נכתבו על ידי משתמשים או חברים באותו באתר – בהתבסס על אותן המלצות תוכלו להבין בצורה מעמיקה אם האתר הזה אכן מתאים ונכון עבור המטרה אותה הגדרתם.

דגשים חשובים עבור סקס הכרויות


דגש על הפרמטרים הללו יאפשר לכם לבחור את האתר האופטימאלי עבור הכרויות לסקס – ולעלות את הסיכויים שהאתר אכן יוביל אתכם בפועל לאותן היכרויות בהן אתם מעוניינים.
טיפים לפתיחת פרופיל ולחיפוש באתר
לפתוח פרופיל באתר סקס הכרויות כל אחד יכול, אבל בכדי שהפרופיל שלכם יתבלט וימשוך תשומת לב ופניות, יש צורך לשים דגש על מספר פרמטרים אשר יאפשרו לכם להשיג את אותה המטרה:
 • אל תחסכו בפרטים הן לגבי עצמכם והן לגבי מה ומי שאתם מחפשים – זה אומנם נכון הכרויות סקס היא לרוב היכרות קלילה יותר ופחות מחייבת. יחד עם זאת, סביר להניח שיש לכם בקשות וציפיות מאותה ההיכרות. בכדי שתוכלו להבטיח שרק פרטנרים אשר מעוניינים ויכולים לעמוד באותן ציפיות יפנו אליכם, ההמלצה היא פשוט לכתוב את כל הפרטים. ככל שתציינו מידע נרחב יותר לגבי מי אתם ומה אתם מחפשים, רק תוכלו להבטיח סוג של סלקציה "טבעית" ותמנעו מעצמכם את הצורך לשוחח ולהשקיע זמן בפרטנרים לא רלוונטיים.   

עוד טיפים עבור הכרויות סקס

 • אל תוותרו על תמונות – אז זה אומנם נכון שאם אתם נשואים או במערכת יחסים, אז תרצו לשמור על דיסקרטיות וכחלק מכך, לא תוכלו לפרסם תמונת פנים. יחד עם זאת, לתמונות יש חשיבות והשפעה על מספר הפניות אותו אתם עתידים לקבל באותו אתר הכרויות. לכן, אם אתם לא יכולים לפרסם תמונות פנים, נסו לפרסם תמונות גוף או תמונות מטושטשות – כך שניתן יהיה לקבל מושג ולו הבסיסי ביותר לגבי איך שאתם נראים.
 
 • הקפידו על עדכונים רלוונטיים – במידה ובחלוף הזמן השתנו דברים לגבי מה שאתם מחפשים, כדאי שתעדכנו אותם באתר. מעבר לכך, אם התווספה לגלריית התמונות שלכם תמונה מרשימה ומחמיאה, זה תמיד מבורך להוסיף תמונות נוספות או לרענן את הקיימות.
 
 • נסו להיות  כנים – לכל אחד יש לפעמים את הרצון לייפות את המציאות. יחד עם זאת, אם נרשמתם לאתר היכרויות סקס, סביר להניח שהמטרה שלכם תוביל למפגשים – ובמפגשים יתגלו כל הפרטים לגבי מי אתם ולגבי הנראות שלכם. לכן, ההמלצה היא להיות כנים מראש ובצורה כזאת לדעת שרק מי שאתם רלוונטיים בעבורו ייפגש אתכם. 

לנסות להרחיב 

 • נסו להרחיב את אפשרויות החיפוש – אחרי שהגדרתם את הפרופיל שלכם, תתבקשו גם להגדיר את אפשרויות החיפוש שלכם. כאן ההמלצה היא לנסות ולהרחיב את אפשרויות החיפוש – במטרה להיחשף לכמה שיותר חברים באתר. כך לדוגמא, גם אם אתם מחפשים פרטנרים קרובים מהבחינה הגיאוגרפית, כדאי להרחיב ככל הניתן את הטווח – מאוד יכול להיות שתגלו ששווה לכם להשקיע ולנסוע קצת יותר, על מנת לפגוש פרטנר חלומי. הרחבה נוספת יכולה להיות לגבי טווחי הגילאים – אם החלטתם שאתם מחפשים פרטנרים עד גיל 30 תוכלו לנסות ולהעלות את טווח הגילאים בשנתיים, שלוש והיצע האפשרויות אשר יפתח בפניכם יהיה רחב יותר.
 
 • פניות מקוריות – זה נוח מאוד להשקיע בכתיבת פנייה אחת, לעשות "קופי פייסט" ופשוט לשלוח אותה לכל מי שנראה לכם כאופציה רלוונטית. יחד עם זאת, פניה שכזאת לא תהיה אישית ומאוד יכול להיות שדבר זה יורגש על ידי הצד השני ויגרום לו להתעלם מפנייתכם.
  לכן, גם אם החלטתם שגוף הפנייה יהיה זהה, כדאי להשקיע בפנייה אישית לדוגמא "היי @##$" ואולי אף להוסיף משהו אישי שאהבתם בפרופיל.
 
 • תנו צ'אנס – זה אומנם נכון שההעדפה של כל מי שחבר באתר הכרויות סקס, תהיה לא לבזבז את הזמן על שיחות "סרק" אשר לא יובילו לשום מקום. יחד עם זאת, לפעמים כן צריך לתת צ'אנס. כך לדוגמא במידה וקיבלתם פנייה מחבר עם תמונה לא ברורה ואתם חוששים שהנראות שלו לא תהיה לטעמכם – תוכלו בהמשך לבקש שהוא ישלח לכם תמונה באופן אישי – ומי יודע אולי תגלו שהנראות שלו היא בדיוק לטעמכם.  
לסיכום, אם גם אתם מחפשים הכרויות סקס, אין שום סיבה שלא תיהנו ממענה על הבקשה. כך שתשמחו ודאי לגלות כי אתר "שובבים" מהווה ככתובת הנכונה למטרה.
כל מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם לאתר, להזין פרטים רלוונטיים לגביכם ולהתחיל לחפש ולהכיר פרטנרים מתאימים.
 

סיפורי אהבה נוספים

חשק מיני

חשק מיני כל המידע במאמר הקרוב של שובבים לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

איך להתאהב מחדש

איך להתאהב מחדש כל המידע במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

הדייט המוצלח שנגמר בתחנת המשטרה

עוד ערב שהתחיל בשעמום אבל נגמר יום למחרת במקרה שאפילו בחלומות הכי פרועים שלי לא חשבתי שיקרה לי, להסי

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים