חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

Lali palli, זה מסובך, 25

צפרירים צפרירים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

קים 69, רווק/ה, 25

דגניה א דגניה א

מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

תהילה , רווק/ה, 28

מודיעין מודיעין

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Hodaya, רווק/ה, 19

ראש העין ראש העין

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

יהודה סופר, רווק/ה, 33

כרמיאל כרמיאל

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

King8, רווק/ה, 25

שוהם שוהם

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

nadav77030, רווק/ה, 21

שוהם שוהם

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שובבה גדולה, רווק/ה, 28

נתניה נתניה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

רומי, רווק/ה, 31

קיסריה קיסריה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Koral27, רווק/ה, 30

יבנה יבנה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

רעות 33, גרוש/ה, 34

באר יעקב באר יעקב

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

חתיך מרכז, רווק/ה, 22

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

daniel11.3, רווק/ה, 28

בת ים בת ים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לירונית, רווק/ה, 25

בני ברק בני ברק

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

איתי95, רווק/ה, 29

גבעתיים גבעתיים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

משחקי סקס

כשאנחנו רואים אהבה גדולה כמו בסרטים אנחנו חושבים שזה קורה לבד. הרומנטיקה, האינטימיות, הסקס הלוהט והתשוקה שאי אפשר לכבות אותה. מה שאנחנו לא תמיד מבינים זה שמערכות יחסים מצריכות עבודה אמיתית, ריגושים ותחזוקה של ממש ועד כמה שזה עלול להישמע טכני, זה חשוב מאד לתחזק כך מערכות יחסים. כמעט ואין מערכת יחסים רומנטית שלא מצריכה תחזוקה. בעוד שהדרכים הקלאסיות להעמקת האינטימיות כוללות לעתים קרובות שיחות, חוויות משותפות תמיכה והכלה, אחת הדרכים שלא מעט זוגות חוששים ממנה ולא בצדק היא תיבול חיי המין באמצעות משחקי סקס מעניינים. משחקים אלו מאפשרים לכם לחקור את הרצונות אחד של השנייה, לתקשר בפתיחות ולהחדיר תחושת הרפתקה לזוגיות. בואו לגלות ביחד איתנו איך משחקים שובבים אלו יוכלו להעמיק את הקשר שלכם גם ברמה האינטלקטואלית, וגם ברמה האינטימית המינית.

 

משחקי סקס – הגיע הרגע לשבור את הקרח


 
לחוויות אינטימיות תמיד יש מקום להתפתח ליותר מרגשות, וגם אם יש עולמות מיניים שחשבתם שאתם מכירים תמיד תגלו שאתם יכולים לגלות עולמות מיניים חדשים. חלק ממערכות היחסים משלבות חילופי זוגות לצורך ריענון מערכת היחסים, חלק פותחים את מערכת היחסים וחלק הולכים על סיטואציות יותר אינטימיות ואישיות באמצעות משחקי סקס מרגשים. 
גם אם אתם חווים רגעים אינטימיים אך כאלו שאין בהם מיניות או מגע ואתם מרגישים שהקשר שלכם חזק מספיק אתם יכולים בהחלט להוסיף על כך באמצעות משחקי סקס מעניינים. משחקים אלו מספקים מרחב בטוח ומזמין לבני הזוג לבטא את הרצונות והפנטזיות הנסתרות שלהם. פתיחות זו מביאה אל רמה עמוקה יותר של אמון והבנה בתוך הזוגיות. המשחקים מעודדים את הדמיון המיני שלכם ואתם יכולים לגלות היבטים חדשים של האינטימיות וריגושים חדשים גם באמצעות אלמנטים שמעולם לא חשבתם להכניס לזוגיות שלכם. 
 

עוד מאמרים:

קוקסינליות כל המידע >> 

אתר דיסקרטי כל המידע >> 


איזה סוגים של משחקים למיניות טובה יותר קיימים?


 
אם אתם שומעים על משחקי סקס ומכסים את האוזניים במבוכה ולפתע גם מסמיקים, אל. כאשר מדובר באינטימיות וסקס אין גבולות כל עוד יש הסכמה הדדית ולכן לפני שנתחיל לתאר את סוגי המשחקים הקיימים חשוב לנו שתדעו שאתם יכולים להמציא גם משחקים משלכם, כאשר הבסיס הוא משחקים קיימים או אם הדמיון המיני שלכם מספיק פורה כדי לעשות זאת.

עוד כמה רעיונות


הנה עוד כמה רעיונות למשחקים שיכולים להיות משחקי סקס מרגשים:
• אמת או חובה סקסי במיוחד – אמת או חובה הוא המשחק התמים שכולנו זוכרים וגרם ללא מעט מאתנו לצחקק במבוכה ולחלקנו אף לחוות את הנשיקה הראשונה שלנו. אמת או חובה כמשחק סקס יכול להיות אינטימי ומרגש. תוכלו להתחיל אותו לבושים לגמרי, ולסיים אותו בסיפוק מענג.
 
• משחקי שליטה – לא מעט זוגות נרתעים שלא בצדק ממשחקי שליטה. חשוב לזכור שכאשר יש הסכמה מלאה משני הצדדים משחקי שליטה יכולים להיות מגוונים ומרעננים. הרבה אנשים מוצאים בכאב המענג של יחסי השליטה סיפוק מיני ותחת יחסי השליטה אפשר להוסיף שוטים, מצבטים, אזיקים ועוד סגנונות שונים של לבוש, ביגוד וציוד. אם אתם רק מתחילים בתחום קראו על כך, היכנסו לאווירה ביחד, חפשו מידע ארוטי רך בנושא ותבחנו מה אתם אוהבים ומה מענג אתכם. ביחד, הכל הרבה יותר נעים ומרגש.
 
• שימוש בצעצועי מין מגוונים – הגיוון האדיר הקיים בצעצועי מין יכול להתאים כמעט לכל אחד ואחת. כל אישה תמצא את עצמה בסגנון מסוים של צעצועי מין וגם גברים ימצאו לא מעט צעצועים שמתאימים להם. בחרו את צעצועי המין ביחד או אם אתם יודעים מה בן או בת הזוג אוהבים רכשו להם הפתעות, משחקים באמצעות צעצועי מין יגוונו את חיי המין שלכם, יגבירו את האינטימיות ויובילו למערכת יחסים קרובה יותר.
 
• ערכות קלפים עם משימות – רגע לפני שתחשבו שמדובר בטיפול NLP לזוגות (שזה גם לא רעיון רע) חשוב שתכירו את ערכות הקלפים הסקסיות לזוגות. קופונים סקסיים עם משימות, משימות נועזות ושובבות ולמעשה מגוון דברים שיפלפלו את חיי המין שלכם. אם יש לכם קלפים אהובים במיוחד חזרו אליהם ושמרו אותם כחלק בלתי נפרד מחיי המין שלכם. הם יוסיפו ויעשירו לכם את הזוגיות. 
תקשורת היא המפתח לכל מערכת יחסים חזקה. משחקים אלו הם בריחה מפנקת מהשגרה שלא תמיד מחייבת שיחה מעמיקה לפני, אלא שיחות אלו יכולות להגיע גם אחרי הפעילות השובבה והמעניינת. 
 
 

מהם היתרונות במשחקי הסקס לזוגות?ֿ


 
השגרה בזוגיות יכולה לשחוק. ילדים, עבודה, בית, וכל המשתמע מכך מביאים לתחושה שלא תמיד יש הרבה מעבר לכך בזוגיות. משחקי מין מאפשרים את שבירת שגרה הזאת ומביאים יתרונות מרכזיים:
• היכרות עם חידוש והרפתקאות מיניות - שגרה עלולה לדכא את להבות התשוקה במערכות יחסים על כל סוגיהן וסגנונותיהן. משחקי מין מציגים אלמנט של חידוש והרפתקאות, ולכן חשוב לשמור על הניצוץ של מערכת היחסים בכלל ובפרט במיניות. שילוב קבוע של משחקים ומצבים חדשים ימנעו מכם מלהימנע מהשגרה שלעתים פוגעת במערכות יחסים ואינטימיות. כך תשמרו על מיניות מרגשת ותוססת שמבטיחה ששניכם תמשיכו ליהנות אחד מהשנייה לא רק בשגרה, אלא גם מחוץ לשגרה. 
 
• חיזוק אמון וכבוד הדדי - אמון וכבוד הם המרכיבים הבסיסיים בכל מערכת יחסים איכותית אינטימית אמיתית. העיסוק במשחקי מין יכול לחזק את האלמנטים הללו. השתתפות במשחקים אלו דורשת רמה מסוימת של רגישות וחשיפת העדפות שכן בני הזוג חולקים את הרצונות והפנטזיות הפנימיות ביותר שלהם. פגיעות זו מגבירה אמון, שכן שני בני הזוג נמצאים במרחב האינטימי הזה מתוך אהבה, תשוקה, כבוד ואכפתיות לגבולות ולרמות הרגישות אחד של השנייה. הבנה וכבוד הדדיים אלה מטפחים סביבת מערכת יחסים בטוחה ואמינה ככל שאפשר.
 
• הכנסת תחושת שובבות וסקסיות למערכת היחסים - בבסיסם, משחקי מין עוסקים בבילוי משותף. הם מזכירים לנו שסקס הוא לא רק אקט פיזי אלא הזדמנות לשמחה, לצחוק ולשובבות. עיסוק בפעילויות אלה יכול לעזור לשותפים לא לקחת את עצמם ברצינות יתרה, ולהוסיף קלילות שיכולה להקל על מתחים. תחושת השמחה והשובבות הזו יכולה לגרום להיבטים אחרים של מערכת היחסים לצמוח ולהביא לאושר ולאיכות חיים טובה יותר.

משחקי מין
 

משחקי מין, הנתפסים לעתים קרובות כשובבות זוגית בלבד הם בעלי ערך משמעותי מאד לכל סוג של מערכת יחסים המביאים לתקשורת טובה יותר, חיזוק האינטימיות, העמקת הקשר והחיבור. 
האם אפשר למצוא משחקים אלו באינטרנט או לרכוש חבילות מיוחדות לשם כך?
משחקים אלו אפשר למצוא בכל מקום ברשת, לרכוש בתור חבילות ייעודיות לכך ואף להמציא מהדמיון. אם אתם רוצים להשקיע בזוגיות שלכם באופן מקורי אפשר לעשות זאת בעוד דרכים כמובן כאשר אתם רוכשים את המשחקים או מקבלים רעיונות ממשחקים אלו. שלבו מגוון נוסף של רעיונות מקוריים ותוכלו לא רק להעשיר את חיי המין שלכם אלא בכלל את הזוגיות. 

 

מה אפשר להוסיף למשחקי מין מבחינת תפאורה ואווירה?


 
משחקים אלו יכולים להפוך ליותר מעניינים עם האווירה הנכונה. אם אתם בוחרים במשחקי שליטה לצורך העניין דאגו לשכור חדר מתאים עם תפאורה נכונה. אורות מעומעמים, ציוד מתאים, מיטה גדולה, כלוב (לאוהבים את הרעיון), אזיקים, מתקני סקס ייחודיים לBDSM ועוד. אם אתם יותר בעניין של פארקים ומקומות ציבוריים וריגושים דומים קחו עמכם חבילת קלפים סקסית במיוחד ובצעו משימות במקום מבודד אך ציבורי שיביא לכם את הריגושים המתאימים. לכל סוג של משחק אפשר להתאים אווירה נכונה. מוזיקה סקסית, ביגוד, ציוד ותפאורה. גם כאשר אתם בעניין של משחקי תפקידים תוכלו להתאים את האווירה והתפאורה ולא תאמינו כמה זה מוסיף. לרגע, תתנתקו מהשגרה שלכם ותחיו בתוך בועה מעניינת, שובבה ואינטימית. עולם שהוא רק שלכם, בלי שאף אחד יודע עליו. ללא ספק זה מעמיק את החיבור ביניכם. 

 

סקס לא שגרתי מביא לזוגיות טובה יותר


 
לרגע אנחנו לא ממעיטים בערכו של סקס שגרתי. יחד עם זאת, כמו בכל דבר בחיים צריך מדי פעם לשבור את השגרה. לא מעט זוגות מעידים על כך שכאשר הם מתבלים את חיי המין שלהם באמצעות משחקי מין מרתקים ומרגשים הזוגיות הופכת לטובה יותר. לפתע יש חיבור עמוק, שיחות מרגשות יותר, חוויות משותפות איכותיות יותר וציפייה למשחקים הבאים. לכולם מגיע להרגיש נאהבים ולאהוב, וכאשר אתם עושים זאת באמצעים יותר מעניינים כמו צעצועי מין, משחקי שליטה, משחקי קופסא למבוגרים בלבד, משחקי קלפים ומשימות אתם מביאים ערך חדש אל חיי המין שלכם. לסקס יש תפקיד מהותי וחשוב במערכות היחסים. אם הוא מרגיש לכם שגרתי, הגיע הרגע לרגש, להתרגש ולהכניס שינויים וריגושים חדשים. 

סיפורי אהבה נוספים

איך להכיר בן זוג

איך להכיר בן זוג כל הטיפים במאמר הקרוב של אתר שובבים לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

איך להכיר חברים חדשים

איך להכיר חברים חדשים כל הטיפים במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

הכרויות פרק ב

הכרויות פרק ב אתר הכרויות איכותי. לקריאת המאמר המלא היכנסו לאתר >>

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים