חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

ליור, רווק/ה, 32

טבריה טבריה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לילוש33, גרוש/ה, 35

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

נויוש, רווק/ה, 23

מעלה אדומים מעלה אדומים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Eyni, רווק/ה, 22

כפר יונה כפר יונה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Yoniz558, רווק/ה, 31

קרית מוצקין קרית מוצקין

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Meitali, רווק/ה, 36

יבנה יבנה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

נופרוש, רווק/ה, 26

יבנה יבנה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ליאת השווה, גרוש/ה, 51

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

זורמת מעשנת, רווק/ה, 23

ירושלים ירושלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

bobi, גרוש/ה, 37

יבנה יבנה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לוסי חמה, רווק/ה, 35

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Yamiiiiii, רווק/ה, 24

כפר יונה כפר יונה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Ja9, רווק/ה, 39

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

גילי מוסינזון, רווק/ה, 43

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

התאמה בין מזלות

זה לא סוד, האסטרולוגיה היא מצפן שמיימי המנחה לבבות רבים לקראת אהבת אמת. לא מעט אנשים, עדות ועמים מבססים את שידוכי הזוגיות שלהם על סמך הכוכבים, האסטרולוגיה והשמיים. פרקטיקה עתיקה זו, המושרשת באמונה כי מיקומי הכוכבים והכוכבים מושפעת גם בנושאי האהבה ומביאה תובנות לגבי התאמה לקשרים עמוקים יותר. בואו למסע עמוק אל תוך עצמכם ואל המזל שלכם, ומי יודע, אולי בין הכוכבים מחכה לכם אהבת אמת.  
 

קצת על אסטרולוגיה ואהבה


האסטרולוגיה מציעה פרספקטיבה ייחודית על אהבה, מה שמרמז כי מיקום הכוכבים בלידה שלנו לא רק מעצב את המאפיינים האישיים שלנו אלא גם קובע מראש את ההתאמה שלנו לאחרים. השידוך הקוסמי הזה תלוי בהבנה של סימני שמש, מזלות ירח ועוד היבטים אסטרולוגיים מורכבים, שיחד טווים הסבר קסום של דינמיקה במערכות יחסים. על ידי התעמקות בשרטוטים השמימיים הללו, אפשר לחשוף את ההרמוניה בקשרים רומנטיים. 
 

אילו מזלות מתאימים זה לזה? 

 
האסטרולוגיה עשירה בסיפורים על מזלות שמשתלבים יפה וגם על אלה שמתנגשים. הנה כמה מהתובנות הבולטות ביותר של גלגל המזלות:
• אש ואוויר – מזלות טלה ותאומים, אריה ומאזניים, קשת ודלי למשל חולקים זיקה טבעית, עם הדינמיות של האש הניזונה מהניצוץ האינטלקטואלי של האוויר, ולכן מזלות אלו יכולים להתאים וליהנות מאהבה מרגשת ומלאה בתשוקה. 
 
• כדור הארץ והמים - מזל שור וסרטן, מזל בתולה ועקרב, מזל גדי ודגים למשל מוצאים מכנה משותף בעומק וברגש ומוכיחים קשרים יציבים ועשירים מבחינה רגשית עם התאמה מינית גבוהה.
האימפולסיביות הלוהטת של מזל טלה עלולה להתנגש עם הטבע האיתן של מזל שור, או שהקשת אוהב החופש יכול למצוא את העקרב הרכושני חונק. עם זאת, זה לא אומר שמזלות אלו לא יכולים להסתדר אחד עם השניה. אך למי שמאמין בהתאמה במזלות יש לשים לב לבסיס הרלוונטי של כל מזל ומזל. אהבה כמו אהבה, יכולה גם להיות שונה ומתאימה לניגודים שלא תמיד הולכים לפי חוקי הטבע, או חוקי הכוכבים במקרה זה.
 

התאמה בין מזלות אילו מזלות מסתדרים כאשר מחפשים התאמה עם מזלות אפשר לראות את ההתאמה על בסיס של ערכים משותפים אך זה באמת כלל שקשור לכל זוג, ללא שום קשר למזלות. יחד עם זאת, סימנים של מזלות מתאימים הם משיכה במיניות, נקודת מבט משותפת על סיטואציות מסוימות בחיים, קשר שהוא חזק ועמוק והבנה של הרגישויות אחד של השניה.
 

מותר לכם לשוטט בין הכוכביםלמי שמאמינים יותר ויותר באסטרולוגיה, ללא ספק זו מספקת מפת אהבה מרגשת, מתווה שבילים דרך גלגל המזלות שחושפים יעדי אהבה וגם לא מעט אזהרות שצריך לשים לב אליהם. המפה הזו אינה קבועה אלא מתפתחת עם הכוכבים ואיתנו. לדוגמה בעוד שזיווג מזל דגים ותאומים עשוי להיראות מאתגר בשל הטבע היסודי השונה שלהם, מים ואוויר, כאשר יש התאמה בין מזלות יכולים להוביל למערכת יחסים מרגשת, מלאה בתשוקה וקשר עמוק.
 
כאשר הכוכבים מתיישרים לטובת אהבה, הפוטנציאל לצמיחה, אושר והגשמה לא נראה כמו חלום רחוק ולפתע התאמה בין מזלות יכולה להביא לתחושה טובה יותר בזוגיות. מזלות מתאימים יכולים ליצור מערכות יחסים שאינן מתמקדות רק ברומנטיקה אלא בכלל התפתחות אישית ענפה שמביאה לאהבה גדולה לשנים ארוכות, הקמת משפחה, והגשמת חלומות ומשאלות. אחרי הכל, האיחוד הוא קוסמי, אבל האהבה היא קסומה.
כדי להבין התאמה בין מזלות בצורה מלאה יש להסתכל מעבר לסימני השמש, לחקור את מיקומם של הירח, נוגה ומאדים. הירח שולט בטבע הרגשי שלנו, ונוס בסגנון האהבה שלנו, ומאדים באנרגיה המינית שלנו. זוג עם מיקומי ירח ונוגה במיקום הרמוני יכולים לגלות שהם בונים מערכת יחסים איתנה בה הצדדים הרגשיים והרומנטיים חזקים ומעידים על תשוקה גם אם סימני השמש שלהם מרמזים אחרת.
 

עוד מאמרים:


הכרויות סקס כל המידע >> 

אתר סטוצים כל המידע >> 

האם אפשר למצוא התאמה באינטרנט?העידן הדיגיטלי הפך את עולם ההיכרויות לעולם חדשני ונוח יותר ואפשר מציאת התאמה  למצוא התאמה מכל מקום, בכל שעה ובכל מקום. הפלטפורמות המקוונות המוקדשות להיכרויות גם על בסיס התאמה בין מזלות ומאפשרות לאנשים להתחבר על סמך מגוון של פרמטרים אלו ואחרים החל ממראה חיצוני, תחומי עניין ועוד מגוון של פרמטרים וביניהם כמובן גם אסטרולוגיה ומזלות.
השאלה הגורפת היא לגבי האם באמת אפשר למצוא אהבה אונליין זוכה בשנים האחרונות למודעות גבוהה יותר ובכלל למענה גבוה יותר. האפשרות למצוא אהבה באינטרנט היא עצומה כמו הרשת עצמה. בין אם דרך אתרי היכרויות שונים, אפליקציות היכרויות שונות או מדיה חברתית, העולם הדיגיטלי מציע הזדמנויות נהדרות לפגוש נפש תאומה, מישהו שהכוכבים שלו מיישרים קו עם שלכם. עם זאת, חשוב לשים לב ולגשת אל חיבורים אלו עם פתיחות, אותנטיות ותחושה טובה של אמונה במזלות. בעוד שהכוכבים עשויים להציע תובנות והכוונה לגבי אהבה והתאמה, כוחה של מערכת יחסים נמצא בסופו של דבר בידי מי שנמצאים בה.

התאמה בין מזלות היא קסומה מאד ומביאה אווירה מרגשת אל תוך מערכת היחסים. אסטרולוגיה יכולה להיות דרך נעימה להבנה, אבל האהבה, בצורתה האמיתית ביותר, מתעלה על הקוסמי. אהבה מבוססת על המחויבות ההדדית, ההבנה והתשוקה המשותפים בין שני לבבות. בין אם אתם מתייעצים עם הכוכבים או מתחברים בגלל תחומי עניין, משיכה, תשוקה או אהבה שאינה קשורה כלל לכוכבים, החיפוש אחר אהבה הוא מסע של גילוי עמוק, חיבור, ובסופו של דבר, מציאת הרמוניה בתוך הריקוד הקוסמי של היקום.
 

הכרתם אונליין? הנה הצעדים הבאים שיביאו לדייט מרגשאנחנו יודעים איך אתם מרגישים. הרבה זמן כבר לא היה לכם דייט מרגש, דייט שמביא לכם פרפרים בבטן ואתם מחפשים אהבה חדשה. בין אם זו אהבה קצרת טווח ובין אם אהבה ארוכת טווח מהרגע שאתם מוצאים את שחשקה נפשכם גם אונליין חשוב שתעשו צעדים מתאימים לכך. לפני שאתם מתחילים כבר את השיח, וודאו שהפרופיל שלכם משקף את מה שאתם מעוניינים לשקף. ספרו על הכוונות שלכם, שתפו לגבי מהו אורח החיים שלכם ובכלל, מה אתם אוהבים. דאגו גם לתמונה מוארת, עם מבט ישיר למצלמה ללא משקפי שמש או כל אלמנט אחר שיכסה את פניכם. יש לכך חשיבות מבחינת אמינות וישירות. כעת, לאחר שהקמתם פרופיל מתאים זה הזמן לקבל אליכם את האנשים המתאימים שידעו מה מתאים לכם ובמה אתם מעוניינים.
 

איך מתחילים לשוחח אונליין למטרת היכרות?ממש כמו שיחה במציאות, חשוב שתהיו מנומסים, עדינים ולא אסרטיביים מדי או לוחצים מדי. שיחת היכרות צריכה לזרום ולהרגיש נעימה לשני הצדדים. אם שניכם יודעים מה מטרת ההיכרות והפרופילים אונליין משקפים זאת אז השיחה תהיה ללא ספק ברורה. היתרון הגדול ביותר של היכרות אונליין הוא היכולת לחשוף לפני הויזואליות והחיצוניות יותר גם את תכונות האופי ותוך כך לצלול עמוק אל תוך חיבור נעים וקוסמי ללא ההשלכות החיצוניות שלעיתים מטשטשות לא מעט מהקסם של האישיות אצל שני הצדדים. תנו לשיחה לזרום, ולא תאמינו עד כמה רחוק תוכלו להגיע. יחד עם זאת, זכרו שחשוב שתשמרו על עצמכם כי בכל זאת לא מדובר באנשים שאתם מכירים ויש לכך משמעות רבה מבחינת הביטחון האישי שלכם.
 

איך לשמור על עצמכם בהיכרות אונליין?היכרויות אונליין ככל שיהיו באתר בטוח, מאובטח הדואג לשמירה על דיסקרטיות עדיין לא יהיו עירבון לכך שהאנשים שתפגשו יהיו אנשים שלא יכולים להזיק לכם ולכן חשוב שתשמרו על עצמכם היטב. כך תוכלו לנקוט אמצעי זהירות בהיכרות דרך האינטרנט:
אמתו את הפרופילים שעמם אתם משוחחים – כאשר אתם משוחחים עם גבר או אישה דאגו לשיחות קוליות, או שיחות וידאו על מנת לוודא שאכן הפרופיל מאומת ומדובר באנשים שאינם מתחזים. יש לכך חשיבות שכן התחזות היא עברה פלילית בעלת כוונות זדון ולא הייתם רוצים לפול אל מלכודת הונאה פלילית או חלילה עברה קשה יותר.
 
פגישות ראשונות אך ורק במקומות ציבוריים – כאשר אתם קובעים דייט ראשון חשוב שתהיו במקום ציבורי אך אינטימי בו אתם יכולים לשוחח וליהנות מדייט מרגש אך כזה שלא מסכן אתכם, אם אתם מרגישים שיש כימיה משני הצדדים, אפשר בהחלט להתקדם הלאה לדייטים אחרים.
 
ספרו לחברים ומשפחה לאן אתם הולכים – דאגו ליידע חברים ומשפחה היכן אתם, כך שאם חלילה תקלעו למצוקה ידעו לאתר אתכם.
ללא ספק חיפוש אחר אהבה הוא מסע מרגש של גילוי עצמי וחיבור עמוק עם עצמכם, כי אם לא תדעו מה אתם מחפשים ואוהבים לא תוכלו לעולם להתאים לעצמכם אהבה נכונה. ואחרי הכל, אם הכוכבים אתכם, גם השמיים הם לא הגבול. תנו מקום לאהבה, מגיע לכם.

סיפורי אהבה נוספים

הכרויות פרק ב

הכרויות פרק ב אתר הכרויות איכותי. לקריאת המאמר המלא היכנסו לאתר >>

איך להכיר בן זוג

איך להכיר בן זוג כל הטיפים במאמר הקרוב של אתר שובבים לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

איך להכיר חברים חדשים

איך להכיר חברים חדשים כל הטיפים במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים