חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

KinkyMind86, זה מסובך, 37

נצרת עילית נצרת עילית

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Moshe24, רווק/ה, 26

באר שבע באר שבע

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

גילי מוסינזון, רווק/ה, 44

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

יפה ומיוחדת, רווק/ה, 22

בנימינה בנימינה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

miss11, רווק/ה, 34

הגושרים הגושרים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

עיל, רווק/ה, 25

בת ים בת ים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שירה שטיינבוך, רווק/ה, 29

חולון חולון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

גרושה רותחת 46, גרוש/ה, 46

קרית שמונה קרית שמונה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ShCo, רווק/ה, 33

אשקלון אשקלון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Lilo1609, רווק/ה, 24

הרצליה הרצליה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ליאת השווה, גרוש/ה, 51

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

cohengal702, רווק/ה, 24

בית דגן בית דגן

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

dana, רווק/ה, 29

גבעתיים גבעתיים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

bobi, גרוש/ה, 37

יבנה יבנה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Tali_699, רווק/ה, 32

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

הכרויות לגיל השלישי


בשנות הזהב של החיים, המרדף אחר חברות ורומנטיקה מקבל קסם אחר, נבדל מהלהט של הנעורים. אנשים מבוגרים לרוב שופעים בחוויות עשירות והבנה ברורה של האני העצמי שלהם, ונכנסים לעולם הדייטים מתוך רצון למצוא קשר שמזדהה עם הרגישויות שלהם. מציאת אהבה או זוגיות בשלב מאוחר יותר בחיים, מחייבת הכרה בכך ששלב זה אינו רק המשך של חוויות היכרויות קודמות, אלא פרק ייחודי. זו תקופה שמאופיינת לרוב במודעות עצמית גדולה יותר והערכה לקשרים אמיתיים. היופי של היכרויות לגיל השלישי טמון בבסיסו, החיפוש אחר בן זוג או בת זוג שיכולים להשתתף בשמחות, באתגרים ובשלווה של שלב מאוחר יותר בחיים הוא מסע לא פשוט אך אפשרי.

איך העידן הדיגיטלי מסייע להכרויות לגיל השלישי?


בעולם של היום, הטכנולוגיה משחקת תפקיד משמעותי. פלטפורמות היכרויות מקוונות הפכו פופולריות בקרב אנשים מבוגרים וגם הכרויות לגיל הזהב ומציעות דרך נוחה לפגוש בני זוג פוטנציאליים. עם זאת, חשוב לגשת אל ההיכרויות המקוונות בזהירות ובמודעות. בחרו באתרי היכרויות נחשבים המותאמים לבני גיל הזהב, וכאלו המציעים סביבה בטוחה יותר וקהילה של אנשים עם תחומי עניין וחוויות דומים.
בבחירה של אתרי הכרויות לגיל הזהב אחת מנקודות החוזק המרכזיות של מבוגרים היא הכמיהה לתקשורת כנה ופתוחה. וזה לא סוד, ככל שאנו מתבגרים כך גם מסכי המגננות יורדים ואנו יותר פתוחים, רגישים ומעוניינים באותה הפתיחות והכנות כי אם להיות הכי אמיתיים, לא מדובר כאן בבני נוער שמחפשים ריגוש אלא באנשים בגירים ומבוגרים שמתמודדים עם כמה וכמה אתגרים של גיל הזהב ובסך הכך מחפשים אדם להזדקן עמו באהבה מושלמת. עם שנים של ניסיון חיים, יש הבנה טובה יותר של מה אדם רוצה וצריך במערכת יחסים. תקשורת ברורה לגבי ציפיות, רצונות וגבולות מציבה בסיס בריא לכל מערכת יחסים, במיוחד בשנים האחרונות לחייו.

לגלות מחדש את האהבה, גם את האהבה העצמית


כאשר מדובר על הכרויות לגיל הזהב מדובר על היכרויות בגיל מבוגר והמשמעות היא לעתים קרובות להביא היסטוריה מורכבת של חוויות חיים, כולל מערכות יחסים מהעבר, דינמיקה משפחתית וגם לא מעט מורכבות אישית. זו הזדמנות להתבוננות פנימית ולהיכרות טובה יותר עם עצמנו, כמו גם ללמוד להעריך את העומק והסיפורים שאחרים מביאים למערכת היחסים באמצעות ההיכרות הזאת.
כמו כן, חשוב לשים לב לפרמטר מאד מהותי ומרכזי בגיל השלישי, בריאות גופנית ואינטימיות הם היבטים חשובים של היכרויות בכל גיל. עבור קשישים, נושא זה עלול להיות מאתגר מבחינת בעיות בריאות והתאמת ציפיות סביב אינטימיות פיזית. חשוב לנהל שיחות פתוחות ורגישות בנושאים אלו ובכלל שיח פתוח על כל שלב ושלב הם חלק בלתי נפרד מהיכרות מרגשת, גם בגיל השלישי.

איך מגלים תחומי עניין משותפים ופעילויות משותפות בגיל הזהב?


אחד האלמנטים הנוחים בהיכרות אונליין עבור הגיל השלישי וכמו גם אתרי הכרויות לגיל השלישי הממנפים את היכולות לגלות תחומי עניין משותפים הוא אלגוריתם שמביא להתאמה אישית. פעילויות משותפות יכולות להיות דרך נפלאה להתחבר ולהעמיק מערכת יחסים. בין אם זו אהבה לגינון, תשוקה לאמנות או עניין משותף בנסיעות, עיסוק בתחומי עניין משותפים מספק דרך לשמחה ולחברות. זו גם הזדמנות לחקור יחד תחביבים חדשים, ולהוסיף תחושה של הרפתקה למערכת היחסים. אך כמובן, חשוב לדאוג לכך שהנושאים הללו יהיו כתובים בפרופיל האונליין באתר ההכרויות. הכרויות לגיל השלישי הם לא דבר מסובך אם עושים זאת נכון, ובפלטפורמה המתאימה כמובן.

משפחה וחברים, התפקדו, אתם יכולים לעזור


כאשר מדובר על מבוגרים לעיתים לא קל להתמצא ברשת, וכאן המשפחה והחברים יכולים לסייע. אם יש חברים צעירים יותר שמבינים בתחום ההכרויות, או בכלל הכרויות לגיל השלישי בעולם המקוון ואם יש משפחה שיכולה לפתוח פרופיל, לנהל אותו וללמד את המבוגרים לתפעל אותו זה יכול מאד לסייע. מעורבות המשפחה והחברים יכולה להיות משמעותית. למרות שחשוב לשקול את דעותיהם ולחפש את הסכמתם, אנשים המחפשים אתרי הכרויות לגיל השלישי צריכים גם להרגיש מוסמכים לקבל החלטות. אל תשתלטו על המסע, אבל תנו יד ותסייעו בו, איזון הוא ללא ספק סוד הקסם כאן. הנוכחות שלכם תעשה פלאים, ותביא אולי לאהבה שתמשך לכל החיים.

על רגישות, אהבה ומה שביניהם


לצערנו, החיים כמו החיים מביאים אותנו לחוות סיטואציות לא פשוטות. מבוגרים רבים נכנסים לעולם ההיכרויות או אל אתרי הכרויות לגיל השלישי לאחר שחוו אובדן או מעברים משמעותיים בחיים. חשוב אם כן לתת לעצמך להתאבל ולהחלים. מערכות יחסים חדשות צריכות להיווצר על בסיס הרצון לחברות ואהבה, ולא כאמצעי למלא חלל. הבטיחות היא כמובן ערך עליון בהכרויות למבוגרים, גם בהקשר של אינטראקציות מקוונות וגם בהקשר של פגישות אישיות. הצבת גבולות ברורים, כיבוד המרחב האישי והקדשת זמן לבניית אמון הם צעדים חיוניים ליצירת מערכת יחסים בטוחה ובריאה. בסופו של דבר, המסע אל הכרויות לגיל השלישי ולמבוגרים עוסק במציאת שמחה וזוגיות. זוהי חגיגה של היכולת המתמשכת של החיים לאהבה, צמיחה מסיטואציות שאינן פשוטות וחוויות משותפות. בין אם הצעדים הללו מובילים אל קשר רומנטי עמוק או לידידות יפה, החיפוש הוא כשלעצמו עדות לחוסן הרוח האנושית ולרצון לקשר.

אהבה בגיל השלישי היא אחרת


היכרויות למבוגרים הן עדות יפה לפוטנציאל הקיים בחיים לחידוש ולאהבה. זהו מסע המסומן בחוכמת החיים, במודעות עצמית גבוהה וחתירה אחר קשרים משמעותיים בכל גיל ובכל סיטואציה. מבוגרים בגיל השלישי לא רק פותחים את עצמם לשמחות החברות, אלא גם מביאים לסיטואציה המעמיקה את עושר החיים בכל גיל. זה לא סוד, ללא אהבה קשה לחיות. גם בגיל השלישי ישנה אהבה שיכולה להיראות אולי קצת אחרת, אך להיות אהבה עמוקה עם קשר חברי ותשוקה.
 

הכרויות לגיל השלישי – אף פעם לא מאוחר מדי למצוא פרטנר לחיים
הגיל הוא לא פקטור לשום דבר, הכול תלוי בצורה בה אתם מרגישים, במה אתם רוצים להשיג ובמה אתם מוכנים לעשות בכדי  להשיג אותו.
כך תגלו שגם הנושא של הכרויות לגיל השלישי נפוץ היום יותר מתמיד – כידוע, תוחלת החיים רק הולכת ועולה ואנשים רבים מבקשים למצוא פרטנרים להזדקן איתם.
אז החדשות הטובות הן שכיום, בעידן האינטרנט גם הדרך להכיר הפכה להיות הרבה יותר זמינה ונגישה.

כל מה שאתם צריכים לעשות


כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להירשם לאתר הכרויות, אשר מיועד בין היתר גם עבור הכרויות לגיל השלישי.
כמובן, שלצד הגיל חשוב לשים דגש על פרמטרים נוספים אשר יתוו לכם את הדרך לעבר ההיכרות המתאימה.
לדוגמא, נסו לחשוב עם עצמכם איזה פרטנר אתם מעוניינים להכיר או איזה סוג של היכרות אתם מבקשים לעצמכם – האם הכרות ארוכת טווח למטרת הזדקנות משותפת, האם הכרות קצרת טווח או אולי בכלל הכרות לקשר חד פעמי או להגשמת פנטזיות. 


הכרויות לגיל השלישי – על איזה שאלות כדאי להשיב

אז לפני שאתם אולי נרשמים לאתר הכרויות לגיל השלישי ואולי מתחילים לפעול בדרך להיכרות המבוקשת, ההמלצה היא לענות לעצמכם על מספר שאלות ובין היתר על הבאות:
האם אתם מחפשים פרטנר/ית אשר גרים באזור המגורים שלכם או שאתם גמישים ואין לכם בעיה גם לנסוע קצת בשביל להכיר?
האם אתם מעוניינים בקשר ארוך טווח או שאתם פתוחים להכול? – גם בגיל השלישי יש פנטזיות ואף פעם לא מאוחר מדי לפעול על מנת להגשים אותן.
האם אתם מוכנים לשלם בשביל להירשם לאתר היכרויות? יש לקחת בחשבון שניתן למצוא גם אתרי היכרויות חינמיים וגם אם תתבקשו לשלם לרוב מדובר בסכומי כסף סמליים של כמה עשרות שקלים.

מה חשוב לכם?


מה חשוב לכם מהפרטנר שלכם? בכדי להשיב על השאלה הזאת, ההמלצה היא להתייחס לכמה שיותר פרמטרים ובין היתר: נראות, מבנה גוף (במידה ומדובר בפרמטרים חשובים בעבורכם), תכונות אופי, אישיות, עבודה, השכלה ולמעשה כל פרט אחר שהינו בעל חשיבות בעבורכם.
שימו לב, ככל שתגדירו בצורה טובה ומקיפה יותר מה אתם מחפשים מאותן הכרויות לגיל השלישי, כך תעלו את הסיכויים למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים – ואין שום סיבה שתתפשרו על פחות מכך.

זמן לצאת אל הדרך


אחרי שהגדרתם פחות או יותר מה אתם מחפשים, זה הזמן לצאת לדרך ולמצוא. חשוב לזכור, כי כיום, אתם לא צריכים להשקיע מאמצים עבור הכרויות לגיל השלישי, תוכלו להשתמש באתר מכל מקום, דרך מכשיר הטלפון החכם או דרך המחשב -  כל מה שצריך לצורך המטרה זה רק חיבור לאינטרנט.
מומלץ להשקיע בכתיבת הפרופיל שלכם ואם אתם מתקשים, לבקש עזרה מקרוב משפחה, על מנת שיעזור לכם למלא את הפרטים.
מעבר לכך, ההמלצה היא לנסות ולתקשר עם כמה שיותר אנשים – תוכלו להתחיל בשימוש בצ'ט של אותו אתר הכרויות ואם קשה לכם לתקשר בצורה כזאת, בשלב הבא, תוכלו לבקש את מספר הטלפון על מנת להתקשר.

לסיכום 


זכרו שבאתר הכרויות לגיל השלישי, השליטה היא בידיכם ואתם יכולים לקבל החלטות לגבי הפרטנרים איתם תדברו, לגבי הפניות עליהן תענו, לגבי צורת התקשורת ולגבי השאלה אם להיפגש עם אדם מסוים או לא.
זכרו שגם אם נפגשתם עם אדם מסוים והפגישה לא צלחה זה אומר כלום עליכם ויש סיכוי שהפגישה הבאה תהיה הרבה יותר מוצלחת ותוביל אתכם בדיוק אל הפרטנר שאתם מחפשים – אז בכל מקרה, אל תתייאשו!
 

מאמרים נוספים:

הכרויות סטוצים>> 
 

סיפורי אהבה נוספים

איך להכיר בן זוג

איך להכיר בן זוג כל הטיפים במאמר הקרוב של אתר שובבים לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

איך להכיר חברים חדשים

איך להכיר חברים חדשים כל הטיפים במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

הכרויות פרק ב

הכרויות פרק ב אתר הכרויות איכותי. לקריאת המאמר המלא היכנסו לאתר >>

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים