חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

לי-אל, רווק/ה, 27

עפולה עפולה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Roni229, זה מסובך, 35

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לין דיסקרטית, זה מסובך, 41

באר יעקב באר יעקב

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ענת 33, רווק/ה, 28

נווה אילן נווה אילן

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שרון, רווק/ה, 23

ירושלים ירושלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לילוש33, גרוש/ה, 35

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Moshe24, רווק/ה, 25

באר שבע באר שבע

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

מחפשת חוויות, רווק/ה, 26

חולון חולון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

bella22, רווק/ה, 38

אריאל אריאל

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Rami.94, רווק/ה, 30

ירושלים ירושלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

בתאל ארונוב, רווק/ה, 26

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

dana, רווק/ה, 29

גבעתיים גבעתיים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לינוש, רווק/ה, 24

בני ברק בני ברק

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שימריתוש, רווק/ה, 29

גבעתיים גבעתיים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

חנחוש, רווק/ה, 32

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

הכרויות גייז

יש כל מיני דרכים להכיר, כך לדוגמא, מי שבקש לעצמו הכרויות גייז, יוכל לצאת לברים או למועדונים ייעודיים לקהילה ולנסות להכיר.
אבל, צורה כזאת של הכרויות יכולה לטמון בחובה לא מעט אתגרים - קודם כל, הסיכויים שתמצאו בדיוק את הגברים שאתם מחפשים וגם כאלו אשר רוצים בדיוק את אותו סוג ההכרות המבוקש על ידכם, הם לא גבוהים.

בחיפוש אחר אהבה, חברות או פשוט קשרים משמעותיים, גם קהילת הלהט"ב מתמודדת עם לא מעט אתגרים. גייז מחפשים לא מעט היכרויות, בין אם עבור קשרים יותר ארוכים ובין אם עבור קשרים קצרים או ללא מחויבות. העידן הדיגיטלי הוביל לשפע של אפליקציות להיכרויות ואתרי אינטרנט המותאמים לקהילה הגאה. לא מעט פלטפורמות חוללו מהפכה באופן שבו אנשים שהינם חלק בלתי נפרד מקהילת הלהט"ב מתחברים וסיפקו מרחב שתוכנן במפורש עבורם עם הייחודיות המתאימה. יחד עם זאת חשוב להגיע אל הפלטפורמות הללו עם מידת זהירות מתאימה על מנת באמת להגיע לאהבה הייחודית אותה מחפשים, ארוכת טווח או קצרה.
 

האם אפשר למצוא הכרויות גם בחיים האמיתיים?


כאשר מדובר על הכרויות גייז ללא ספק הפלטפורמות הווירטואליות מביאות את היתרונות שלהן, יחד עם זאת, כדאי לזכור שהחיים האמיתיים הם גם כאן. השתתפות במפגשים קהילתיים ואירועים חברתיים היא דרך מצוינת לפגוש אנשים בעלי דעות דומות. בנוסף, ביקור בברים, מועדונים ובתי קפה המתאימים לקהילה יכול לספק סביבה רגועה וחברתית יותר ליצירת קשרים. בעת השתתפות באירועים אלו, חשוב לכבד את הגיוון בתוך הקהילה. היו פתוחים, מכבדים ומכילים.

 

אתר הכרויות גייז


מעבר לכך, יש לא מעט אנשים שהם ביישנים, דיסקרטיים או כאלו אשר מתקשים בהיכרויות פרונטאליות מסיבות רבות אחרות.
אז החדשות הטובות שגם עבור אנשים כאלו יש פתרונות והפתרון האיכותי, הנגיש והפרקטי ביותר בא לידי ביטוי באתרי הכרויות אשר מיועדים בין היתר גם לקהילת הגייז.
בכדי להעלות את הסיכויים שלכם למצוא בדיוק את הפרטנרים שאתם מחפשים לסוג ההיכרות בו אתם מעוניינים, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותו אתר הכרויות גייז אליו תרשמו ולוודא שהוא אכן מותאם לצרכיכם ולדרישותיכם.

דגשים חשובים בהרשמה לאתר הכרויות גייז


בכדי שתוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מבקשים, קיימת חשיבות גבוהה להגדיר בשלב הראשון את הדרישות, הצרכים והציפיות שלכם מאותו אתר הכרויות ומהנושא של הכרויות גייז.
חשבו עם עצמכם את מי הייתם רוצים להכיר: מבחינת המראה, מבנה הגוף, מבחינת טווח הגילאים וכמובן, גם המיקום הגיאוגרפי – האם אתם מחפשים מישהו קרוב או שלא אכפת לכם גם להשקיע ולנסוע כמה קילומטרים בכדי להיפגש עם פרטנרים פוטנציאליים.
 

להגדיר את הפרטים 


בשלב הבא, כדאי שתגדירו את כל הפרטים לגבי סוג ההיכרות בה אתם מעוניינים – האם אתם מחפשים פרטנר לקשר רציני וארוך טווח, האם אתם מעוניינים בקשרים למטרת סטוצ'ים והגשמת פנטזיות או לכל מטרה אחרת.
ברגע שתגדירו את כל הדרישות והצרכים, תוכלו לגשת להרשמה לאתר ולניסוח הפרופיל שלכם – כאשר, מומלץ להשקיע בכתיבת הפרופיל, לכתוב כמה שיותר פרטים הן על עצמכם, הן על מה שאתם מחפשים מהפרטנר שלכם והן על סוג הקשר.
השקעה בפרופיל תאפשר לכם להעלות את הסיכויים לקבלה של פניות רלוונטיות מפרטנרים פוטנציאליים אשר יכולים להתאים לכם במאת האחוזים (או לפחות באחוזים הקרובים לכך).
 

איך להתנהג בפלטפורמות ווירטואליות בעולם הגייז

 
• שימו לב אל בטיחות ואותנטיות - בעוד שפלטפורמות מקוונות רבות מציעות נוחות ומידה של אנונימיות, הן דורשות גם זהירות. תמיד תתעדפו את הבטיחות על ידי שמירה על דיסקרטיות במידת מה, בלי שיתוף מהיר מדי של פרטים אישיים ובלי פגישה חפוזה מדי. השתתפו בשיחות כנות, בשקיפות על כוונותיכם ובעיקר על מנת כדי להבין מי עומד מולכם והאם הם האנשים המתאימים לכם.
 
• קחו חלק במדיה חברתית וקבוצות - פלטפורמות מדיה חברתית כמו אינסטגרם, טוויטר ופורומים מיוחדים כמו גם קבוצות ייחודיות יכולים כולם לשמש גם כאמצעי להתחבר לקהילה הגאה. כאן, הפוקוס עובר מהכרויות לבניית רשת המבוססת על תחומי עניין וחוויות משותפים. השתתפו בקהילות, השתתפו בדיונים והשתתפו גם באירועים וירטואליים כדי להרחיב את המעגל החברתי שלכם. לא תאמינו מה תגלו, או אולי, את מי תגלו.
 
• בניית קשרים אמיתיים - מדיה חברתית ובכלל הרשת וגם אתרי הכרויות גייז מציעים הזדמנות להביע את עצמכם ולמצוא אנשים אחרים המתאימים לכם מבחינת רצון לפעילויות, תחומי עניין או בכלל בקשה להיכרות רלוונטית. תהיו אותנטיים, בואו בראש פתוח ללמידה איכותית ומגוונת על מה אתם מחפשים, ואיך תוכלו להכיר את הקשרים האיכותיים ביותר. 

לא לפחד לפנות ולנסות להיפגש ולהכיר


זכרו שאחד היתרונות הבולטים של הכרויות גייז דרך אתרים, בא לידי ביטוי בעבודה שאתם יכולים להיות בדיוק מי שאתם. אם אתם רוצים לשמור על הדיסקרטיות, לפחות בשלבים המקדימים, תוכלו כמובן לעשות את זה. גם אם אתם מגדירים את עצמכם ביישנים ונמנעים מלגשת לאנשים בברים או במועדונים, באתר הכרויות אין שום סיבה שתהיו ביישנים. מומלץ ורצוי לפנות לכמה שיותר חברים באתר אשר יכולים להיראות לכם כמתאימים בעבורכם. זכרו, שככל שתפנו יותר, כך גם תגדילו את הסיכויים למצוא בדיוק מה שאתם מחפשים – הן מבחינת הפרטנר והן מבחינת סוג ההכרות. 

 

הכרתם באתר הכרויות גייז ואיך עכשיו מתנהגים בעולם האמיתי?


 
מפגש עם אנשים מהקהילה בין אם באינטרנט ובין אם בחיים האמיתיים, דורש שילוב של פתיחות, אותנטיות וכבוד. באמצעות חיבור עמוק וערכים משותפים שבאים לידי ביטוי גם בפעילויות משותפות ותחומי עניין תגלו שמסע החיבור חשוב לא פחות מהיעד. הישארו נאמנים לעצמכם, כבדו אחרים, והכי חשוב, תהנו מתהליך המפגש והחיבור עם אנשים בתוך הקהילה הגאה התוססת והמגוונת.

 

יש לכם דייט, איך הוא יהיה מוצלח? 


 
השיחה באתר ההכרויות הצליחה והביאה לאווירה נפלאה. כאשר מדובר על הכרויות גיי כל אחד יודע שזה לא באמת משנה אם אתם באים מהקהילה או אם אתם סטרייטים, כל סוג וסגנוןֿֿֿ של מערכת יחסים זקוקה לאווירה טובה ונעימה. כך הדייט שלכם יהיה מוצלח וקסום:
 
• בואו עם עניין אמיתי בצד השני
אם אתם כבר קובעים דייט זה רק הגיוני שאתם רוצים את הצד השני. בזמן הכרויות גיי חשוב להראות שאותו אדם מצא חן בעיניכם ולכן חשוב לבוא ולהראות עניין אמיתי ומפרגן. הקשיבו באופן פעיל, שימו לב היטב למה שהדייט שלכם אומר. הקשבה מראה לאכפתיות, אכפתיות מובילה לחיבור עמוק ונעים יותר.
• אל תהססו לשאול שאלות אך שאלו אותן בעדינות ובאדיבות – באמצעות שאלות פתוחות ואיכותיות תוכיחו לצד השני שאתם מעוניינים בו ורוצים לדעת עוד על חייו. כאשר אתם בדייט הכרויות גיי פתוח אמיתי וכנה ישמח לשתף אתכם במה הוא מעוניין כאשר הוא מרגיש בנוח עם הצד השני ויש כימיה טובה. 
 
• בואו אותנטיים - אותנטיות היא מגנט. היו כנים לגבי תחומי העניין, האמונות והחוויות שלכם. יומרה ניתן לחוש בקלות ולעתים קרובות גורמת לחוסר במשיכה.
 
• שתפו על עצמכם - לספר סיפורים על החיים שלכם, על הרצונות, הכוונות וגם חוויות זו יכולה להיות דרך מקסימה להיפתח ולהראות את הצד הפגיע שלכם ויש המון רגישות ומשיכה גם בלהראות צדדים פגיעים יותר.
 
• כבדו את הגבולות - שימו לב למרחב האישי ולגבולות האישיים. אל תנסו להגיע אל מגע מהר מדי, שימו לב אל שפת הגוף, אל הקרבה, ואם הצד השני מראה לכם שזה מה שהוא רוצה גששו לכיוון.
 
• בואו בשפת גוף חיובית – חייכו, צרו קשר עין, הראו עניין ושבו קרוב אך לא קרוב מדי. הצלבת ידיים או הצלבת רגליים עלולות להוביל לשפת גוף שמראה הגנה, שבו רגוע, בפתיחות והנאה מהצד השני.
 
• שימו לב לטיפוח – למרות שמדובר בעניין מאד בסיסי, טיפוח הוא חלק בלתי נפרד מדייט מוצלח. ריח טוב, מאכלים שאינם גורמים לריח פה מוגזם מדי, השקעה בביגוד מחמיא. כל אלו הם גם חלק מהמשיכה.

 

ביטחון עצמי מוביל לקשרים חיוביים


 
דייט אחד מוצלח זה נפלא, אבל חשוב לתחזק אותו. בין אם אתם בשלב השיחה הראשונית באתר הכרויות גייז ובין אם אתם כבר בדייט עם גיי שמצא חן בעיניכם, חשוב לזכור לבדוק מה שלום הדייט שלכם גם אחרי הדייט. הודעת וואטסאפ קטנה שאומרת "תודה, היה לי נפלא" או "מצאת חן בעיני" תעשה פלאים ותשאיר טעם טוב וחיוך לבוקר שאחרי, ותוביל גם להמשך הקשר. המטרה היא לגרום גם לך וגם לדייט שלך להרגיש בנוח ומחוברים. ביטחון עצמי, אותנטיות, תשומת לב ומגע של קלילות יכולים לעשות הרבה כדי להפוך דייט למוצלח שיכול להפוך למערכת יחסים מושלמת, והרי בדיוק לשם כך התכנסנו. 

לסיכום המאמר הכרויות גייז


כמובן, שאתם גם עתידים לקבל פניות מחברים אחרים, במקום הזה, ההמלצה היא לא למהר ולשלול את הפניות שאתם מקבלים, גם אם מישהו לא שם תמונות, הסיבות לכך יכולות להיות רבות ובשיח אישי, תוכלו לבקש ממנו תמונות בפרטי.
גם מבחינת יצירת מפגשים, תזכרו שגם אם פגישה אחת לא הצליחה ולא הובילה אתכם למקום שתכננתם, זה ממש לא סיבה להתייאש. מכיוון שהפגישה הבאה יכולה להיות הרבה יותר מוצלחת. באופן כללי, ההמלצה היא להתייחס לכל פגישה כחוויה ואפשרות להכיר אדם חדש – ואתם באמת לא יכולים לחזות מראש לאן ההכרות הראשונית הזאת יכולה להוביל ומה צפוי לכם בעתיד. 
חוץ מזה, בנושא של הכרויות גייז ולמעשה הכרויות בכלל, תמיד כדאי לשמור על אופטימיות, מכיוון שאופטימיות יכולה בכל מקרה לעשות לכם רק טוב.  אתר שובבים אתר הכרויות איכותי לכל הגילאים.  
 

סיפורי אהבה נוספים

הכרויות סקס

הכרויות סקס באתר המוביל שובבים תמצאו נשים וגברים שרוצים להכיר.

איך לגרום למישהי להתאהב בך

איך לגרום למישהי להתאהב בך כל המידע במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

שידוכים לחילונים

שידוכים לחילונים איפה תמצאו ואיך זה יעזור לכם להכיר? במאמר הקרוב נספק לכם את כל המידע >>

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים