חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

מירית, גרוש/ה, 26

בנימינה בנימינה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Rami.94, רווק/ה, 30

ירושלים ירושלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שירה שטיינבוך, רווק/ה, 29

חולון חולון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

MEITLOS, רווק/ה, 36

יבנה יבנה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

זורמת69, רווק/ה, 28

נתניה נתניה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שובבה גדולה, רווק/ה, 27

נתניה נתניה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Nivation, רווק/ה, 28

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שירה סבן, רווק/ה, 22

אבן יהודה אבן יהודה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

אגר, רווק/ה, 24

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שון ריי, רווק/ה, 30

הרצליה הרצליה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

מתעניינתבנשים, זה מסובך, 26

ראשון לציון ראשון לציון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

אלי335, רווק/ה, 29

ירושלים ירושלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

נויוש, רווק/ה, 23

מעלה אדומים מעלה אדומים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ShCo, רווק/ה, 33

אשקלון אשקלון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

radik91, רווק/ה, 32

גדרה גדרה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

רומן עם חרדית

אחד מסיפורי ההיכרויות היותר פופולריים בשנים האחרונות הוא רומן עם חרדית. הסיפור על אהבה חוצת גבולות (תרתי משמע) שבין גבר חילוני לאישה חרדית. כיצד האהבה ביניהם הלכה והתחזקה דווקא בגלל מגבלות הדת, החינוך המשפחתי והרצון העז להיות במקום טוב עבורם וללכת אחרי הלב שלהם. סיפור זה הוא ללא ספק השראה לזוגות רבים הרוצים להרשות לעצמם להתאהב, להכיר, גם אם זה במסגרת אתרי הכרויות ובאופן כללי להרגיש טוב עם עצמם ועם מה שהם יכולים להביא לזוגיות.

פתח דבר:


הסיפור רומן עם חרדית מספר על אדם חילוני, שגדל בבית דתי וחזר בשאלה לאורך השנים. לאחר מספר פעמים של זוגיות לא מוצלחת עם נשים חילוניות הוא הבין כי הוא צריך ככל הנראה להיות במקום אחר. הוא החליט לחפש אחר נשים דתיות, הבקיאות בדת ובמה שהוא מאמין, אך לחפש את האחת שתאפשר לו לחיות חיים המשלבים בין האמונה הדתית לבין "הקלה" באורח החיים שהוא חיפש בזמן שחזר בשאלה. סיפור זה אינו מדבר בעד או נגד הדת, האמונה או מה נכון/לא נכון בהקשר זה, אלא איך אתר הכרויות נהדר המיועד להיכרויות לדתיים, עזר לאותם שניים מקסימים להיפגש, להכיר, להתאהב ולזכות במשהו שלא חשבו שכבר היו זוכים לו.

איך אתר היכרויות קשור לאנשים דתיים?


תתפלאו לשמוע כי ישנם אתרי היכרויות לדתיים או אתרי היכרויות איכותיים הכוללים גם אנשים דתיים וחרדים ויכולים למעשה להפגיש בין אנשים בעלי מאפייני דת משותפים ואמונה משותפת כאשר הקשר ביניהם רק יכול להתחזק עם ההקשר הרוחני. כאמור הדת מקדשת את נושא הגישור והחיבור בין בני זוג וזה בדיוק מה שאתרי היכרויות עושים. רומן עם חרדית הוא הסיפור שמוכיח זאת.

נשתף אתכם בכמה סיפורי אהבה כאלה


יוסף הוא בחור בן 35 לחייו שגר כיום בעיר מוכרת במרכז הארץ. הוא עבר מירושלים בגיל צעיר והחליט לחזור בשאלה. יוסף גדל בבית דתי, אביו היה רב מוכר, לכן גם החינוך בבית היה קשוח בהקשר הדתי. יוסף רצה להתגייס ולתרום למדינה בה גדל ואותה אהב ובמהלך שירותו הצבאי הוא התבגר והפך עצמאי. לאחר השחרור מהצבא הוא החליט לעזוב את הבית ולעבור לגור במרכז, לעבוד ולחסוך כסף. השנים הלכו ועברו, הוא ניסה מספר פעמים זוגיות עם נשים שונות ולצערו הרב זה לא הצליח. לא הייתה התאמה, שפה משותפת, הבנה הדדית ולעתים האהבה לא הייתה חזקה מספיק או שהייתה מבוססת על אינטרסים. השנים עברו והוא הגיע לגיל 35.

ביום הולדתו ה35 הוא כבר לא היה שמח כבשנים קודמות והתקשה לחגוג את יום ההולדת בידיעה שהוא עדיין רווק. הוא רצה להקים משפחה, למצוא את בת הזוג המיועדת שתסב לו אושר ונחת ויוכלו יחד להקים משפחה. בעצת חברים הוא נרשם לאתר היכרויות אך האינטואיציה שלו חייבה אותו לחשוב אחרת ולעשות משהו שונה. להכיר למעשה מישהי שונה מזו שהכיר עד היום. הוא נזכר בערכים שלמד בבית וחשב על כך שבוודאי יש איי שם אישה דתייה, עם ערכים ואמונות משותפות, אך גם כזו שתכבד את אורח החיים שבחר והוא יכבד את שלה ויוכלו יחד לחיות בנחת, באושר ובכבוד וכן להקים משפחה.

יוסף הכיר את שרה, בת ה30, שהתאם למה שחונכה בגיל זה הייתה צריכה כבר להיות אשת איש ומשפחה עם ילדים. שרה לא מיהרה, העדיפה להכיר מישהו שיספק לה את אורח החיים שהיא צריכה. השניים הכירו באתר היכרויות לדתיים כפי שהסיפור רומן עם חרדית מספר לנו, השניים למדו להכיר זה את זו, נפגשו וחיזקו את הקשר ביניהם עד שבסופו של דבר התחתנו והקימו משפחה באושר.
 

כשעולמות של אהבה מתערבביםבלב ירושלים, שם לוחשות אבנים עתיקות סיפורים היסטוריים מעורבבים במגוון של אנשים, אמונות ודרך חיים, אלי, גבר חרדי, מצא את שליבו חיפש שזור בעיניה של מאיה, אישה חילונית בעלת אופי רוחני ומרגש. אלי לא האמין שהוא יתאהב אי פעם באישה שלא חיה את דרך חייו אבל זה קרה ומהרגע שעיניו פגשו בעיניה של מאיה, כל מה שיכל לחשוב עליו זה איך הוא מביא אותה אל החיים המשותפים ביחד איתו כשהוא יודע שכולם הולכים להתנגד להם.
אלי, כשפיותיו מתכרבלות בעדינות ליד אוזניו וכבדה של התורה טבועה בנשמתו, הלך בדרך רצופה של מאות שנים של מסורת. מאיה, עם שיערה הגולש בחופשיות ורוח חופשיה כמו רוחות הים רקדה בקצב החיים המודרניים. עם זאת גם אלי וגם מאיה גילו שהם גרים באותה העיר המערבבת היסטוריה ורגש ותוך כדי שיחה והתכתבות הם מצאו קשר נדיר ועמוק.
שיחותיהם בלילות נמשכו לעיתים עד אור הבוקר והיו נטולי קליפה של חיצוניות או נסיונות להרשים כי כאשר מתכתבים באמת מהלב, מהנפש, כל הקליפה לא קיימת. השיחות היו רקע של ויכוחים ותגליות שחיברו לעומק את עולם הדת, אל השקפת העולם החילונית. אלי הכיר למאיה את ניגוני הנשמה של הדת היהודית, ואילו מאיה שיתפה אותו בעולם הקסום של האמנות העכשווית. אהבה הם הבינו, לא עוסקת תמיד רק בגוף אלא בהעשרת חייהם של זה עם היופי שבשונות ביניהם.
אחרי שיחות עומק ארוכות באתר הכרויות שכלל בתוכו גם סיפורי זימה חרדים שהובילו אל נושא שיח שקשור אל היכרות, זוגיות ומיניות לא וויתרו מאיה ואלי ונפגשו תחת כיפת השמיים המוארים בכוכבים. באותו רגע הגבולות היטשטשו, וכל מה שנותר הוא מהות האהבה הטהורה והלא מעוטרת, גם אם אהבה שחרגה את גבולות עולמם, היא אהבה שראויה למימוש והגשמה.
 

לאה ודוד הכירו באתר הכרויות לחרדים ומאז הם בלתי נפרדיםכאשר גברים חושבים על רומן עם חרדית המתאימה לסגנון החיים שלהם הם לא תמיד מאמינים שהם ימצאו את שליבם מבקש, אך בפינה של העולם הדיגיטלי הפכו אתרי ההכרויות לציבור החרדי לפלטפורמות איכותיות שבה אפשר להכיר לא מעט אנשים השותפים לערכים, לסגנון החיים ,ובכלל לתשוקה. לאה ודוד, שניהם ממשפחות דתיות עמוקות, דרכיהם התאחדו במרחב וירטואלי המוקדש למורשת המשותפת שלהם.
השיחות הראשוניות שלהם נסבו סביב הנושא המוכר של טקסים ומנהגים שצבעו את חיי היומיום שלהם. אבל במהרה, חילופי הדברים האלה פרחו למשהו עמוק יותר. לאה ודוד מצאו נחמה זה בהבנתו של האיזון העדין בין דבקות באמונה לכמיהות הלב והתשוקה ואפילו סיפורי זימה חרדים הובילו אל מימוש תשוקות שאפילו הם לא חלמו שיממשו. החיזור של כל אחד מהם היה ריקוד של מסורת ומודרניות, שהתנהל בזירה הדיגיטלית שהפגישה אותם לראשונה. דוד לא חלם שיהיה לו רומן עם חרדית ולאה לא חלמה שהיא תחלוק את מיטתה עם גבר חרדי שמאמין כמוה בדת, אך גם בתשוקה החופשית. שניהם מצאו זה בזה קשר רוחני שהעמיק את הקשר ביניהם.
היום שבו נפגשו פנים אל פנים היה חגיגה של אהבה שנחגגה באופן טבעי, נעים, ומלא באווירת קדושה. סיפור האהבה הקסום הזה הוא הוכחה לכך שהאמונה נמצאת בכל מקום, ויכולה להגיע אל הלבבות הכי עמוקים אפילו בעולמות המסורתיים ביותר.
 

אהבת אמת נמצאת בהתמסרות לרגשותשרה, אישה חרדית, השלימה מזמן עם האמונה שאולי לא כתוב אהבה בכוכביה ואף אחד לא באמת ירצה לנהל רומן עם חרדית או לפתח סיפור אהבה. חייה היו פסיפס של חיפוש אחר רגשות הדדיים שיהיו מתאימים לתחושותיה אך החיפושים הללו העידו לא מעט על תסכול גדול כי לא תמיד מצאה את שחשקה נפשה. בחדרי הלב הנסתרים בכל זאת בלילות הקרים בהם ישנה לבדה ריצדה תקווה. התקווה למצוא אהבה שתשקף את שהיא מחפשת. אולי בכל זאת ישנו שם גבר שמתאים לה? שמכיר את הדת, מכבד אותה אבל גם מבין את החופש שבתשוקה?
 
המסע שלה אל האהבה החל במפתיע, ביום סתווי נעים כאשר התיישבה בבית קפה שקט עם עצמה ועשתה צעד נועז, נכנסה אל אתר הכרויות בו מצאה לא מעט גברים עם תחומי עניין שונים וגבר אחד שבפניה אחת פשוטה אליה הרגיש לה נכון להמשיך איתו את השיחה. הם שוחחו לא מעט בהתכתבות באתר וקבעו להיפגש. בעיצומו של טיול שגרתי בשוק הומה אדם פגשה את יצחק, גבר שעיניו נפגשו בשלה באותה עוצמת אמונה שהנחתה אותה להצליח בחייה בכל כך הרבה תחומים. יצחק היה מלומד, אדם שחייו הוקדשו לאהבת התורה וניכר היה שאהבה פחות היתה בראש מעייניו. שרה החליטה לתת הזדמנות לשיח עמו בכל זאת כי משהו בחום בעיניו האיר את חדרי ליבה.
 

לסיכום: 


שרה בעצמה לא האמינה שבסופו של דבר אחרי חיפושים כל כך מתישים וגיל שכבר נראה 'חשוד' בעולם הדתי החרדי לחיות בו ללא אהבה, היא תמצא את שליבה כל כך רצה. בלילות חלמה על אהבת אמת, שתוביל גם לתשוקה חופשיה ללא שיפוטיות. מקום שבו תצליח להביא את עצמה להכיר בלי שתרגיש שמישהו בוחן אותה או שופט אותה. יצחק עצמו לא האמין שהוא יגלה בו את הצורך והרצון לאהוב ולהרגיש נאהב. ובכלל, שירצה לפתח רומן עם חרדית ובטח שלא לחלוק עמה סיפורי זימה חרדים דבר שעשה בסתר סתרים גם בלי להודות שהוא מחפש אהבה או קשר כלשהו, אך משהו בחיבור העמוק והקסום הזה התגלגל טבעי כל כך. סיפור האהבה הזה הסתיים מתחת לחופה כאשר שרה ויצחק מוקפים במשפחה וחברים וליבם מלא בפרפרי אהבה. שרה מצאה בעיניו את השתקפותה ואילו יצחק בעיניה את השתקפותו, האהבה שלהם היא אלוהית.

 

סיפורי אהבה נוספים

סיפור סינדרלה אמיתי

בין כל המקומות האפשריים לא האמנתי שאפגוש אותו במטוס. סיפור אהבה מדהים שמתחיל במקום העבודה שלי.

עובדות מעניינות על אתרי היכרויות

עובדות מעניינות על אתרי היכרויות כל התשובות במאמר הקרוב של אתר שובבים.

הכרתי קוקסינלית ובסוף התאהבנו

הכרתי קוקסינלית ובסוף התאהבנו סיפור אהבה מרתק.

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים