חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

Lianna2, רווק/ה, 23

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Lali palli, זה מסובך, 25

צפרירים צפרירים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

קאמי, רווק/ה, 24

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

אליסה, רווק/ה, 28

מודיעין מודיעין

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

HotN13, רווק/ה, 28

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

נופרוש, רווק/ה, 26

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

radik91, רווק/ה, 32

גדרה גדרה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

מאמי, רווק/ה, 27

חולון חולון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

tzahilas, רווק/ה, 20

חולון חולון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

אביגילללל, רווק/ה, 21

חדרה חדרה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שוובבי, רווק/ה, 29

בית שמש בית שמש

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Henhen, רווק/ה, 37

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שיר עמר, רווק/ה, 22

הוד השרון הוד השרון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ShaharYam, רווק/ה, 26

ירושלים ירושלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שובבה צעירה, רווק/ה, 25

באר שבע באר שבע

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

הכרתי קוקסינלית ובסוף התאהבנו

מפגש עם מישהו מיוחד ובניית מערכת יחסים משמעותית היא רצון המשותף לרבים, ללא קשר לזהות המגדרית או הנטייה המינית שלהם. נשים טרנסג'נדריות, כמו כולם מחפשות אהבה. חשוב להכיר בכך שהזהות המגדרית אינה מגדירה כאן את כל האופי, אלא היא רק היבט אחד של אישיותם העשירה, רבת הפנים. לנשים אלו יש את אותם צרכים, רצונות ושאיפות כמו לכל אדם אחר בחיפוש אחר מערכת יחסים אוהבת. המסע למציאת אהבה כאישה טרנסג'נדרית יכול להיות מורכב ומאתגר, לאור דעות קדומות ואי הבנות חברתיות. עם זאת, אהבה היא שפה שכולם דוברים אותה, אם אתם מחפשים קוקסינלית להכיר ולפתח עמה מערכת יחסים, חשוב שתדעו איך תוכלו להכיר אותה.

עולם ההכרויות אונליין – יש פה מהפכה

העולם הדיגיטלי הפך להיות משוכלל יותר ויותר וכמעט שאין מגזר שהוא פסח עליו. כמו גם, עולם ההכרויות שעבר מהפכה משמעותית מהרגע שהעולם הדיגיטלי הביא עמו פלטפורמות הכרויות שונות. כך אם אתם מחפשים קוקסינלית להכיר לטווח ארוך או גם לקשר קצר יותר תוכלו למצוא בקלות את מה שליבכם מבקש. כל שעליכם לעשות הוא לעלות אל האתר המבוקש את הפרופיל שלכם ולדאוג לכך שהפרופיל יהיה מספיק ישיר, איכותי, עם תמונה טובה ומוארת והכי חשוב משקף את מה שאתם מחפשים. דאגו להיות ישירים, אותנטיים ולנקוט גם באמצעי זהירות.

איך נשמרים בהיכרות אונליין?

לפני הכל, נסו לוודא עוד בהתכתבות שמי שאתם מתכתבים איתו הוא אכן הוא. בקשו אימות קולי אם אתם מרגישים משהו חשוד, תמונות נוספות של אותו אדם ובנוסף לכך אם הכל נראה לכם, את הפגישה קבעו במקום נייטרלי עם אנשים כי תמיד חשוב להיות בטוחים. אם לאחר הפגישה הראשונית במקום נייטרלי בו ישנם עוד אנשים אתם מרגישים שזה זה, אז אפשר כבר להתחיל להתקדם הלאה אל מפגשים יותר אינטימיים ובמקומות יותר מבודדים. כי אחרי הכל, הדבר החשוב ביותר הוא שתהיו רגועים ושלמים עם מפגש ותרגישו בטוחים בעצמכם ובכלל בסיטואציה של ההיכרות, בפרט שהיכרות אונליין מצריכה מכם יותר מקדמי ביטחון.

על מה מדברים עם אישה טרנסגנדרית?

מצאתם קוקסינלית להכיר ואתם מתעניינים ומתקדמים הלאה בשיח? חשוב לזכור שתחומי העניין והתשוקות שלה מגוונים כמו אלה של כל אדם אחר. הימנעו מהנחת הנחות המבוססות על זהותה המגדרית. במקום זאת, בדקו נושאים שיכולים להיות רלוונטיים לשיחה החל מאומנויות, תרבות ותחביבים ועד שאיפות קריירה והתנסויות אישיות. זהו שיח מכבד ובאמת מרתק יותר להתמקד בתחומי עניין ומאפיינים משותפים, ולא רק בהיבטים הקשורים לזהות הטרנסג'נדרית שלה. עניין אמיתי, הקשבה פעילה ועניין אמיתי ואכפתי הם המפתח בכל שיחה משמעותית.

היכרות אונליין עם קוקסינלית, איך זה קורה?

בשנים האחרונות, הטכנולוגיה חוללה מהפכה בסצנת ההיכרויות, במיוחד עבור אנשים טרנסג'נדרים. אפליקציות ואתרי היכרויות שתוכננו במיוחד עבור טרנסג'נדרים הפכו למקלט בטוח עבורם להתחבר לשותפים פוטנציאליים שמתעניינים באותם הנושאים, ובעלי ראש פתוח. הפלטפורמות הללו מציעות מרחב שבו נשים טרנסג'נדריות יכולות לבטא בגלוי את זהותן, העדפותיהן ולמצוא בני זוג שמעריכים ומכבדים את המסע שלהן. הטכנולוגיה גם מספקת פלטפורמה לחינוך ומודעות, עוזרת לשבור סטריאוטיפים ודעות קדומות לגבי טרנסג'נדרים, ובכך לטפח סביבת היכרויות מכילה ומובנת יותר.

כך תצאו לדייט המושלם עם טרנסג'נדרית

לפני כל דייט, בין אם אתם מחפשים קוקסינלית להכיר ובין אם לא חשוב להתכונן מראש לדייט שיכול להפוך ולהיות מושלם עבורכם, וגם עבור הצד השני כמובן:
למדו את עצמכם - לפני שאתם יוצאים לדייט, למדו את עצמכם על סוגיות הטרנסג'נדריות. כאשר אתם מראים שאכפת לכם ולומדים על הנושא כדי להתאים את עצמכם לסגנון הדייט אתם למעשה משקיעים, ההשקעה הזאת מביאה לתחושה ואווירה טובה. 
תקשורת פתוחה ומכבדת – בכל שיחה בכל דייט חשוב תמיד לשמור על תקשורת בראש פתוח, מכבדת ונעימה שתוביל להמשך הקשר. 
תכננו מראש תאריך – פגישה נעימה ומוצלחת היא כזו שקובעים אותה מראש, ולא "על הדרך". דאגו לתכנן מראש תאריך נוח לדייט עם מספיק זמן כדי שתוכלו להכיר אחד את השניה כראוי. 
דאגו להיות אותנטיים - אותנטיות היא הדבר הכי חשוב בדייטים. דאגו להיות אתם, עצמכם, והקסם כבר יקרה בעצמו. 
 
התמקדו בתחומי עניין משותפים – חשוב שתבנו קשר המבוסס על אינטרסים משותפים וכבוד הדדי. זכרו, המטרה היא להכיר אחד את השני באופן פרטי ואישי הרבה מעבר לנרטיב הטרנסג'נדר. 
יצירת קשר עם אישה טרנסג'נדרית אינה שונה מהותית מיציאה עם מישהו אחר. כן, התקשורת דורשת כבוד הדדי, הבנה ונכונות לראות מעבר לתוויות החברתיות. על ידי גישה למערכות יחסים עם ראש פתוח ולב מכיל ומחבק אנו יכולים לטפח קשרים עמוקים ומשמעותיים יותר עם בני האדם האחרים. זכרו, בבסיסו, כולנו מחפשים את אותו הדבר. לאהוב ולהיות נאהבים.

לאן יוצאים?

תכננו תאריך שכולל טיול לאורך החוף בשקיעה. הגוונים הזהובים של השמש השוקעת מספקים רקע רומנטי באופן טבעי. אפילו תדאגו לפיקניק קטן על מדשאה, עם כמה חטיפים מקומיים ובקבוק יין איכותי. מעבר לכך, תמיד אפשר לרכוש מראש כרטיסים לסרט לאולם הvip או להצגה מעניינת, מופע סטנדאפ או כל מופע אחר אם אתם מתכננים דייט שהוא קצת יותר משיחה מלב אל לב.
אם אתם פחות מעוניינים בדייט שהוא פורמלי בענייני מסעדות יוקרתיות מדי, או הצגה, סטנדאפ או סרט תמיד אפשר ליהנות מזמן איכות בבר נחמד שמאפשר גם לשוחח בו, עם שתיה טובה, או בבית קפה נעים וחמים. כך או כך, הבחירה לאן לצאת לדייט היא מגוונת. אם אתם רואים שאתם כבר בקליק טוב ובדייט השלישי או הרביעי אתם מרגישים שאתם יכולים להתקדם לדייט במקום יותר פרטי, זה הרגע להתקרב ודבר על השלבים הבאים של הדייטים.
 
 

דניאל מאזור המרכז מספר על התהליך שעבר ועל האהבה שמצא:


קצת קשה להסביר מהיכן הגעתי וכיצד השינוי שעברתי בחיים הוביל אותי לבנאדם שאני היום. הסביבה שגדלתי בה הייתה מלאת סטיגמות והמילה קוקסינל/ית הייתה נחשבת למילת גנאי ואפילו לקללה. אם הייתם שואלים אותי אז איך התאהבתי בקוקסינלית ובנינו יחד חיים משותפים מאושרים, סביר להניח שהייתי חושב שהשתגעתם. עם זאת, לאורך השנים עברתי דברים שאיני מייחל לאף אחד, דברים שגרמו לי לקבל כל אדם בהיותו אדם, לראות את הטוב באנשים ולתת הזדמנות לכל ציפור נפש החופשייה לבחור כיצד היא רוצה לחיות. אז אם אתם שואלים את עצמכם איך הכרתי את אשתי לעתיד וכיצד קרה שהתאהבתי בה? הינה הסיפור.

עוד יום רגיל באתר היכרויות

בשל עבודתי בהייטק אני משקיע שעות רבות מול המחשב, כותב ועורך אלגוריתמים שונים, לא היה לי כל כך זמן בתקופה שלאחר הצבא לצאת לבלות כמו כל החברים שלי או להכיר יותר מדי אנשים. העדפתי להשקיע בעבודה שלימים קנתה לי בית ללא צורך במשכנתא ופיתוח קריירה וניסיון בתחום שאני מאוד אוהב. בשלב כלשהו כשכבר רציתי להכיר ולהתאהב, החלטתי להירשם לאתר היכרויות שהיה נראה לי די מומלץ, מעוצב היטב, היו בו אנשים שנראים איכותיים ובאמת שנתתי לזה הזדמנות. באחד האזורים באתר היה כתוב אודות סוגי ההיכרויות שהאתר מקדם ומסתבר שהיו אלה מספר קטגוריות ללא ממש ממוקדות: הכרויות קוקסינליות, הכרויות לדתיים, הכרויות לצעירים, היכרויות למבוגרים וכך הלאה. מפה לשם הבנתי שיש מנעד רחב של אנשים שאפשר למצוא והתחלתי לצמצם את האפשרויות לנשים, בגיל שלי, פחות או יותר בסביבת המגורים שלי.

 

הכרויות קוקסינלית - מעבר על פרופיל 


עברתי על פרופילים, לקחתי בערבון מוגבל מה שכתוב בהם ופשוט שלחתי הודעה לנשים שעניינו אותי. אחת מהן תפסה אותי במיוחד, שרון, היא הייתה מיוחדת מאוד. כבר מהשיחה הראשונה התפתחה כימיה מדהימה וקבענו שנפגש ללמוד אחד על השנייה יותר. קבענו פגישה במסעדה מוכרת עם אוכל טוב ששנינו מתחברים אליו, הנמצאת באזור מרכזי בעיר. הפגישה הייתה יומיים לאחר השיחה שלנו, בשעה 20:00 בערב. אני כמובן מכיר היטב את בעיית החניה באזור והחלטתי להקדים בכדי לא לתת לאישה לחכות. כאמור בסביבות 19:40 כבר התקרבתי אל המסעדה שם ראיתי מישהי שדומה מאוד לזו שבתמונה באתר ההיכרויות, שמגישה אוכל שזה הרגע קנתה מתוך המסעדה, להומלס היושב בסמוך למסעדה ומנסה להתחמם בערב הקריר. היא הורידה מידיה את הכפפות שלה ונתנה לו אותם כדי שהוא יתחמם. באותו הרגע הבנתי איזה לב ענק יש לבחורה הזו.

 

הארוחה כבר הייתה לפרוטוקול בלבד


הארוחה הייתה טעימה והשיחה בפגישה הייתה מעניינת במיוחד. אותה הכימיה שאפיינה את השיחות שלנו בצ'אט גלשה אל אותו ערב. לא סיפרתי לה שראיתי את המעשה המיוחד שלה בחוץ והלא מובן מאליו בכלל כדי לא להביך אותה. האווירה הייתה מדהימה ואפילו כשסיפרה לי כבר מהדייט הראשון כי היא למעשה קוקסינלית, כלומר גבר שהפך את מינו לאישה, זה פשוט לא עניין אותי. ראיתי מול אישה, מטופחת, עם לב מדהים, שהכול התגמד. הבנתי שהזדמנות נדירה להתאהב בבחורה אמיתית, כנה עם לב גדול אני לא רוצה לפספס וכמובן שהמשכתי אתה את הקשר. קשר שלימים הפך לחתונה ובניית חיים משותפים יחד.

למעבר לעמוד הבית שובבים הכרויות לחצו כאן>>


 

סיפורי אהבה נוספים

הכרויות סקס

הכרויות סקס באתר המוביל שובבים תמצאו נשים וגברים שרוצים להכיר.

להטב הכרויות

להטב הכרויות כל המידע במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

סטוצים הכרויות

כדי למצוא את הפרטנרים המתאימים שלכם בכל פעם שאתם מחפשים הכרויות סטוצים לסקס בלי התחייבויות.

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים