חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

Razi1470, רווק/ה, 28

באר שבע באר שבע

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

גרושה רותחת 46, גרוש/ה, 46

קרית שמונה קרית שמונה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Loli26, רווק/ה, 28

בני ברק בני ברק

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

רטובה, גרוש/ה, 39

חדרה חדרה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

חתיך ומפנק, רווק/ה, 29

הרצליה הרצליה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

דני ענק, גרוש/ה, 34

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

סיוון, רווק/ה, 22

כרמיאל כרמיאל

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שיראל, רווק/ה, 29

עתלית עתלית

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

dana, רווק/ה, 29

גבעתיים גבעתיים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Newtone, גרוש/ה, 31

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

מתעניינתבנשים, זה מסובך, 26

ראשון לציון ראשון לציון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

אביגילללל, רווק/ה, 21

חדרה חדרה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Meitali, רווק/ה, 36

יבנה יבנה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שלי הקטנה, רווק/ה, 22

קרית אונו קרית אונו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

חני מאמן, רווק/ה, 21

ראשון לציון ראשון לציון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

איך לגרום למישהי להתאהב בך

כולם מחפשים אהבה. בין אם אהבה לפרק ב' אהבה ראשונה, אהבה קצרה או חברות עמוקה. יש סוגים רבים של אהבה ותשוקה. אומנות החיזור היא אחת הדרכים המרגשות ביותר לגרום למישהי לשים לב אליך, ואפשר לעשות אותה במספר דרכים משמעותיות. אתה יכול להיות רומנטי יותר או רומנטי פחות, זה מאד משתנה בהתאם למי שנמצאת מולך. אנחנו יודעים שהדבר החשוב ביותר שאתה רוצה לדעת זה איך לגרום למישהי להתאהב בך ויש לנו בשבילך כמה טיפים מעולים לשם כך. תתכונן לחלק החדש והמרגש בחייך. 

 

איך לגרום למישהי להתאהב בך בקלות ובמהירות


 
כאשר אתה מוצא מישהי שמוצאת חן בעיניך ללא ספק זאת ההרגשה הטובה ביותר בעולם. הפרפרים בבטן לא מפסיקים לרגש, וכל מה שאתה חושב עליו זה איך לגרום לה להתאהב. זה לא פשוט לנסות להבין איך לגרום למישהי להתאהב בך אנחנו יודעים אך יחד עם זאת, זה בהחלט אפשרי. חשוב שתהיה אתה, כנה ואמיתי, ותשקף את הרצונות האמיתיים שלך. אם יש כימיה ביניכם אתה מרגיש את זה אל תהסס להחמיא, לשתף, לספר שאתה שמח על החיבור העמוק. גם אם יש רק חיבור ראשוני בקלות אפשר להפוך חיבור ראשוני להתאהבות שתהפוך לאהבה מרגשת. 
 

עוד מאמרים:

איך לדעת אם היא בקטע שלי >> 
סטוצים כל המידע >> 

5 טיפים מעולים וקלילים לחזק את ההתאהבות שלה בך


 
אומרים שאהבה צריכה לקרות באופן טבעי, וזה נכון. אם אתה מחפש לדעת איך לגרום למישהי להתאהב בך אנחנו יודעים למה זה חשוב, חשוב לדעת שאהבה באמת צריכה לקרות בצורה טבעית. אך תמיד חשוב לזכור שאם זה צריך לקרות, זה קורה, גם אם אתה נוקט כמה צעדים לחיזוק החיזור זה לא אומר שאתה עושה משהו לא בסדר. הרי לא מדובר בכישוף או שיקוי קסמים, מדובר בכך שתחשוף את האני האמיתי שלך, כך תעשה זאת בצורה אותנטית ובאמצעות מספר צעדים קלילים:


מספר צעדים קלילים
 

• תהיה אתה וזה ימשוך אליך את האהבה הנכונה - בלב כל מערכת יחסים משמעותית נמצאת האותנטיות. כדי לאהוב ולהיות נאהב באמת חשוב שתהיה אמיתי ותראה את עצמך כולל התכונות הטובות והלא טובות. זה מראה פגיעות, אמינות ורצון להיכרות אמיתית שיכולה להוביל לחיבור עמוק ורגשי. אותנטיות מטפחת אמון וכבוד, שני אלמנטים בטוחים לאהבה מוצלחת. בהיותך אמיתי, אתה משקף לבת הזוג שלך בין לטווח הקצר ובין לטווח הארוך להיות גם אותנטית וכנה מולך וזוהי ללא ספק הצלחה.
 
• תכיל ותהיה אמפטי - תקשורת טובה היא לא רק מילים, אלא אמפתיה ושפת גוף. תקשיב לה, תהיה פעיל במהלך ההקשבה, ציין נקודות מבט אישיות שלך ושתף את רגשותיך. על מנת שהיא תתאהב בך חשוב שהיא תדע ותרגיש שיש לה מקום אצלך בלב, בחיים ובהקשבה ושאכפת לך ממנה. כך היא תדע באמת שהיא יכולה לסמוך עליך, והרי שעל ביטחון ואמינות בנויה אהבה אמיתית.
 
• תשתף בתחומי עניין וחוויות – כאשר אתה מתחבר עם חוויות משותפות ותחומי עניין בת הזוג שלך הפוטנציאלית או הקיימת תדע אם יש לכם תחומי עניין משותפים וחוויות משותפות. כל חוויה משותפת משמשת כחוט מקשר ומחזקת את הקשר ביניכם. על ידי השקעת הזמן בפעילויות ששניכם נהנים מהם, אתם לא רק לומדים יותר אחד על השניה אלא גם בונים בסיס של חברות והערכה הדדית שיכולה להוביל לאהבה נפלאה. 
 
• תהיה רומנטי – נכון, יש נשים שאומרות שרומנטיקה לא משפיעה עליהן אבל דע לך שרומנטיקה משפיעה על כולן. פרח אחד קטן, שוקולד בצורת לב, בחירת מקום מרגש לדייט שני או שלישי או בכלל ומחמאות נעימות. כמובן שכל אלו חייב לעשות במידה ולא בהגזמה שתרגיש אובססיבית. רומנטיקה נכונה, מתאימה ובמידה ללא ספק תוביל לתחושות התאהבות חזקות מאד. 
 
• אסתטיקה מביאה למשיכה – אנחנו לא אומרים שעכשיו כדאי שתרוץ אל מכון האסתטיקה הראשון שאתה רואה, אבל שמירה על מראה נקי, נעים ומטופח ללא ספק מוסיפה לתחושת ההתאהבות של הצד השני. משיכה קשורה גם לריח, לטיפוח וכאשר אתה מראה שאתה מטפח את עצמך ואכפת לך מעצמך זה בהחלט מעיד על אופי נעים ובעל ביטחון גבוה.

 

אין סיבה לוותר על אהבה 


 
כאשר אתם מחפשים דרכים איך לגרום למישהי להתאהב בך חשוב לזכור שלא מדובר בשיקוי, קסם או כישוף. מדובר על צעדים טבעיים שאמורים להביא אותך להחצין את הייחודיות והטוב שבך. זהו ריקוד של אותנטיות, אמפתיה, חוויות משותפות, נתינה וסבלנות. אהבה היא לא רק למצוא את האדם הנכון אלא גם להיות האדם הנכון. כשאתה יוצא למסע הזה אתה יוצא למסע של חיבור עצמי עמוק שלפני הכל אתה מצליח להבין בו מה אתה מחפש. אהבה בהמותה היא השתקפות של הנכונות שלנו לפתוח את ליבנו, לתת ולקבל, ולאמץ את היופי בלהיות פגיע. במרדף אחר אהבה תן לטוב הלב שלך להוביל, לכבוד, לאמונה, לביטחון העצמי ולרצון למצוא אהבת אמת שתוביל לחיים מאושרים ומרגשים. אחרי הכל, ללא אהבה קשה ליהנות מהחיים. כאשר אתם אוהבים, נאהבים, יש בחייכם תשוקה, מגע, כבוד ורגש החיים שלכם הרבה יותר נעימים. האהבה החדשה והמרגשת שלכם מחכה לכם מעבר למסך. 

סיפורי אהבה נוספים

איך להכיר בן זוג

איך להכיר בן זוג כל הטיפים במאמר הקרוב של אתר שובבים לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

איך להכיר חברים חדשים

איך להכיר חברים חדשים כל הטיפים במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

הכרויות פרק ב

הכרויות פרק ב אתר הכרויות איכותי. לקריאת המאמר המלא היכנסו לאתר >>

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים