חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

the diesel, רווק/ה, 31

הוד השרון הוד השרון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Mikel80, גרוש/ה, 44

פתח תקוה פתח תקוה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

קאמי, רווק/ה, 24

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Lianna2, רווק/ה, 23

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Eyni, רווק/ה, 23

כפר יונה כפר יונה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

אביטל, רווק/ה, 27

קרית אונו קרית אונו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

LOL30, רווק/ה, 35

גבעתיים גבעתיים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

סיוון, רווק/ה, 22

כרמיאל כרמיאל

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Moshe24, רווק/ה, 25

באר שבע באר שבע

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

זורמת מעשנת, רווק/ה, 23

ירושלים ירושלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

King8, רווק/ה, 25

שוהם שוהם

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Bell, גרוש/ה, 45

ראשון לציון ראשון לציון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Danit35, רווק/ה, 37

באר טוביה באר טוביה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

לימורי, רווק/ה, 28

חדרה חדרה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

אגר, רווק/ה, 24

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

הכרויות בווצאפ

הכרויות בווצאפ הפכו יותר ויותר פופולריות כדרך להתחבר לאנשים לצרכי פיתוח קשרים רומנטיים פוטנציאליים בעידן הדיגיטלי. פלטפורמה נהדרת זו מציעה נוחות, נגישות ואפשרות לתקשורת מיידית, מה שמקל על אנשים לקיים שיחות ולהכיר אחד את השני ברמה עמוקה יותר. אנשים רבים מוצאים שכדאי להשתמש בוואטסאפ לצורך היכרויות מכיוון שהוא מאפשר שיחות בזמן אמת, שיתוף תמונות וסרטונים ויכולת לשלוח הודעות קוליות, שיכולות לטפח תחושת אינטימיות וחיבור. עם זאת, חיוני לנהוג בזהירות ולהשתמש בשיקול דעת בעת עיסוק ב- הכרויות בווצאפ, כמו בכל פלטפורמה דיגיטלית.
היכרויות אונליין בפלטפורמות השונות כמו גם הכרויות בווצאפ, שינו באופן משמעותי את הדינמיקה החברתית של מערכות היחסים הרומנטיות, והשפיעו על חייהם של אנשים רבים בדרכים שונות. היכרויות באמצעות פלטפורמות דיגיטליות גם מגבירות את הביטחון בכך שהן מספקות יותר הזדמנויות להכיר אנשים חדשים. יחד עם זאת, בעוד שהיכרויות אונליין מציעות יתרונות רבים, הן גם מעלות חששות לגבי בטיחות ופרטיות. חשוב לשים לב לכללי זהירות רבים בעולם המקוון ולהיות בטוחים כמה שניתן בצד השני שאתם מכירים ועומדים לפגוש.
 

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להכיר אנשים בוואטסאפ בצורה נכונה ובטוחה: 


  • תקשורת מיידית - וואטסאפ מאפשרת שליחה וקבלה של הודעות בזמן אמת, מה שמקל על שמירה על זרימת שיחה רציפה.
  • שיתוף קבצי מולטימדיה - וואטסאפ מאפשרת למשתמשים לשתף תמונות, סרטונים והודעות קוליות. זה מאפשר להוסיף מגע אישי יותר לאינטראקציות.
  • בקרת פרטיות - וואטסאפ מאפשרת עריכת הגדרות פרטיות, המאפשרות למשתמשים לשלוט מי יכול ליצור איתם קשר ומי יכול לראות את תמונת הפרופיל והסטטוס שלהם.
  • נגישות - האפליקציה נמצאת בשימוש נרחב ברחבי העולם, מה שמקל על יצירת קשר עם אנשים מאזורים ותרבויות שונות (במידה ואתם מחפשים להכיר אנשים שלאו דווקא מהארץ)
  • חיבור רגשי - השימוש באימוג'ים, מדבקות וקבצי GIF יכול לשפר את החיבור הרגשי והאטרקטיביות של השיחות.

קבוצת הכרויות בווצאפ 


  • הכרויות בווצאפ דגלים אדומים - שימו לב לדגלים אדומים אפשריים, כגון בקשות לכסף, התנהגות חשודה או שאלות אישיות מדי.
  • אמתו זהויות - לפני שתשקיע יותר מדי בשיחה, שקול לאמת את זהותו של האדם באמצעות שיחות וידאו או אמצעים אחרים.
  • מעבר להודעות טקסט - אם החיבור מרגיש אמיתי, שקלו להתקדם לשיחות קוליות או וידאו כדי להעמיק את הקשר. עוד לפני פגישות פרונטליות כמובן.
  • כבדו את הגבולות של הצד השני – כבדו את הגבולות ורמות הנוחות של זה מבחינת שיתוף מידע אישי. כמובן שכדי להעמיק את הקשר ולהתקדם יהיה צורך בהיכרות מעמיקה יותר, אך סביר להניח שגם תצטרכו להיפגש פיזית לאחר מכן כדי להעמיק בקשר ולכן שם תוכלו להעמיק גם את השיחות.
  • להיפגש באופן אישי בבטחה - אם שני הצדדים מרגישים בנוח, שקלו להיפגש באופן אישי בסביבה בטוחה וציבורית כדי להמשיך ולקדם את הקשר. מסעדה במקום ציבורי עם אנשים נוספים, בשעות הצהריים/אחר הצהריים יכולה להיות אופציה נחמדה למשל למפגשים ראשונים. 
 

מאמרים נוספים: 


הכרויות >> 

איך להשיג חברה >> 

 

האם כדאי להכיר דרך הוואטסאפ?הכרויות בווצאפ יכולה להיות דרך נוחה ויעילה להכיר בני זוג פוטנציאליים ולבנות חיבור באמצעות התכתבויות חיות ושיתוף קבצי מולטימדיה, אימוג'ים, מדבקות ויצירת שיחות אינטראקטיביות ומעניינות. עם זאת, חיוני לנקוט משנה זהירות, לשמור על פרטיות ולהפעיל שיקול דעת תוך כדי היכרויות מקוונות. כבדו את הצד השני, הגבולות והפרטים האישיים, לפחות עד שתרגישו מספיק בנוח לייצר פגישות פיזיות, אותן תנהלו במקום ציבורי ופעיל ומשם אנו מאחלים לכם שהקשר יתקדם.
 

האם היכרות אונליין מובילה לזוגיות לשנים ארוכות?

 


יש ויכוח מתמשך אם היכרויות מקוונות המובילות למערכות יחסים ארוכות טווח הן חזקות יותר או חלשות יותר. יש הטוענים שמערכת יחסים זו מאפשרת בחירה מחושבת יותר, בעוד שאחרים מאמינים שדרך ההיכרות של מערכת היחסים מטפחת יחס לא מחויב לקשר. הכרויות בווצאפ ללא ספק חוללו מהפכה בדרך שבה אנשים נפגשים ויוצרים מערכות יחסים.
מגוון של קבוצות וואטסאפ הכרויות ושאר קשרים מציעות מגוון רחב של הזדמנויות וההשפעה שונה כי מדובר בסך הכל בחוויות אינדיבידואליות. כך למשל הסיפור של אילן שלא האמין שיכיר את אהבת חייו באמצעות קבוצת וואטסאפ, הובילה לקשר מדהים לשנים ארוכות וטובות.
 

אהבה בעיר הגדולה מבעד למסך הקטןבלב ההומה של העיר הגדולה, שבה גורדי שחקים נשקו לעננים והרחובות נצבעו בקצב חיי היומיום מאחורי הססגוניות הזאת התקיים עולם שלם במסכים הדיגיטליים. בין השרשורים הללו, וואטסאפ הפכה לא רק ככלי לעסקים, אלא לקשרים אישיים, ולפעמים, לאהבה.
בעיר זו חי יזם צעיר. היו לו עיניים כחולות נוקבות ששיקפו את השמים ונפש חדה כמו קצה השחר. חייו של אילן היו מערבולת עסקית של פגישות, אסטרטגיות שונות וחילופי דברים אינסופיים בקבוצות עסקיות בוואטסאפ. אילן אף פעם לא חשב על הכרויות בוואצאפ והטלפון שלו היה החבר הכי טוב שלו, הקבוע, המזמזם בהתראות אינספור ולמעשה כל חייו נכנסו אל תוך המכשיר הדיגיטלי הקטנטן. דופק דיגיטלי שהסתנכרן עם הדופק של המיזמים שלו.
ערב אחד, כשאילן סינן הודעות, הבזיקה על המסך הודעה מקבוצה שאינה עסקית. זו לא היתה הודעה מעוד קבוצות וואטסאפ הכרויות או הודעה מקבוצות דומות. זו הייתה קבוצת קהילה מקומית שהביאה לשילוב של אנשים שונים שדנו בכל דבר, מאירועים מקומיים ועד פילוסופיה. הקבוצה הזו הייתה הבריחה שלו, גן סודי וקטנטן בעולם הדיגיטלי שלו שבו הוא יכול להיות רק אילן, לא היזם.

 

הכרויות בווצאפבקבוצה זו, שיחה מסוימת משכה את עיניו. זו הייתה הודעה משירה, חברה שמעולם לא היה איתה באינטראקציה לפני כן. היא פרסמה שאלה על תערוכת אמנות מקומית. השאלה של שירה העלתה באילן את החשק לשנות, לגוון קצת ולקחת לעצמו כמה רגעים של נשימה והוא עשה מעשה והשיב לה וכך החלה סדרה של חילופי דברים שזרמו ללא מאמץ. הם דנו באמנות, במוזיקה, ברגעים קסומים של החיים ובשמחות הקטנות שלעתים קרובות אינן מורגשות. שירה, עם שנינותה ונקודות המבט הייחודיות שלה הביאה צבע חדש לעולם העסקי האפור של אילן. היא הייתה תעלומה, פנים בלתי נראות, אך נוכחות מורגשת בחיבור העמוק שנתווה בין המילים על המסך הקטן.
כשהימים הפכו לשבועות, השיחות התפתלו מהצ'אט הקבוצתי להודעות אישיות. הם גילו תחומי עניין משותפים, צחקו מאותן בדיחות ומצאו נחמה זה בחברת זו. שירה הייתה סופרת עצמאית, מילותיה ציירו דימויים מלאי חיים, חייה קנבס של חוויות וסיפורים. היא חיה את החיים בפתיחות שסקרנה את אילן, שתמיד שמר על חייו האישיים כמו מבצר. חילופי הודעות הוואטסאפ שלהם הפכו לשיא יומו של אילן. בתוך לוח הזמנים העמוס שלו, הוא מצא את עצמו מחכה בכיליון עיניים להודעותיה של שירה, מילותיה היו כמנגינה עבורו. הוא הבין שהוא כבר לא רק חולק מחשבות אלא חלקים מהנשמה שלו, פיסות שמעולם לא חשב לחלוק.
ערב גשום אחד, כאשר הם דנו בפעילויות האהובות עליהם ביום הגשום, שירה הציעה כלאחר יד, "אולי כדאי שנפגש ונהנה מקפה ביום גשום. בדיוק כמו ששנינו אוהבים". המסר, פשוט אך עמוק, שלח רגש בלבו של אילן. המחשבה לפגוש את שירה, לראות את האדם שמאחורי המילים, ריגשה אותו וגם הפחידה אותו.

 

בית קפה קטן וחמים


 
הם הסכימו להיפגש בבית קפה קטן וחמים בלב העיר. היום הגיע, עטוף בציפייה וריגוש מתוק שלאחר הגשם. אילן נכנס לבית הקפה, לבו פועם. שם, ליד החלון, ישבה אישה עם שיער ערמוני רך, ועיניה שלוליות עמוקות של מילים שהרגיש את נוכחותן עוד לפני ששוחח עמה. "שירה?" קולו של אילן היה לחישה, כמעט אבוד ברחשו של בית הקפה. "כן, אילן?" החיוך שלה היה כמו עלות השחר, חם ומזמין.

בזמן שהם דיברו, העולם הדיגיטלי דעך ומי בכלל זכר שהם הכירו באמצעות  קבוצות וואטסאפ הכרויות או כל דרך דיגיטלית אחרת? הם היו רק שתי נשמות, חשופות ואמיתיות. הצחוק מילא את החלל, ועיניהם דיברו הרבה יותר ממה שמילותיהן יכלו אי פעם. בית הקפה, עם המוזיקה הסביבתית שלו וטשטוש הגשם הרך, הפך למקום מפלט שעוצר את הזמן.
מי ידע שאפשר בכלל למצוא הכרויות בווצאפ שהוא כלי שמלכתחילה כולם הכירו אותו לעסקים? אך יש בו גם את היכולת ליצור קשרים אמיתיים נדירים ויפים. גם שירה וגם אילן הבינו שלפעמים, אהבה נמצאת במרחק מסר, חבויה לעין ומחכה להתגלות. כשיצאו מבית הקפה, יד ביד, הגשם פסק, והותיר אחריו עולם מרגש וחדש. הם הלכו יחד, בלי לדעת מה צופן העתיד, אבל בטוחים שמה שלא יהיה, הם יתמודדו איתו יחד. ובלב העיר, תחת מבטם הפקוחה של גורדי השחקים, התחיל סיפור חדש, כזה שנכתב לא בתוכניות עסקיות או אסטרטגיות, אלא בשפת הלב וזרם אל תוך הנפש דרך מסרים שריחפו מעל הפער הדיגיטלי. אהבה מנצחת הכל, וכשמוצאים אותה גם בדיגיטל היא תדע להתגלות.


 

סיפורי אהבה נוספים

ממה חשוב להיזהר באתרי הכרויות

ממה חשוב להיזהר באתרי הכרויות? במאמר הקרוב נספק לכם את כל התשובות לשאלות >>

הדייט הגרוע שנגמר במיטה

הדייט הגרוע שנגמר במיטה סיפור מרגש לאחת ה סיטואציות השונות בחיים >>

למה לפתוח חשבון באתר הכרויות?

למה לפתוח חשבון באתר הכרויות? כל התשובות במאמר הקרוב של אתר שובבים.

תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות שובבים